Холодильник Mijia MRC50ESSMPAEU 502L Silver
Практичне зберігання та стильний дизайн
Холодильник Mijia MRC50ESSMPAEU забезпечує безшумне охолодження та економію електроенергії. Технологія свіжості Ag⁺ Fresh мінімізує можливість появи неприємних запахів під час зберігання великої кількості різних продуктів. Трансформована зона для індивідуальної свіжості працює в діапазоні від -1℃ до +5℃, щоб їжа не втратила смак і аромат. Багатозонні системи мають широку місткість.
Регулюй температуру під свої запити
Змінити температурний режим можна в один клік відповідно до вимог зберігання різних продуктів харчування. Регульована зона iFresh дозволяє встановлювати температуру в діапазоні від -1°C до +5°C, гарантуючи точний контроль мікроклімату і для м'яса, і для зелені. Регулювання одним дотиком дає можливість насолоджуватися свіжими продуктами 24/7. Режим 0°C зберігає свіжість м'яса і риби без необхідності заморожування. Температура +2°C забезпечує користувачів прохолодними напоями в спекотний день. Завдяки налаштуванню зони на +4°C вдасться зберегти овочі та фрукти свіжими набагато довше.
Захист від неприємних запахів
Технологія Ag⁺ Fresh допомагає пригнічувати ріст бактерій і усувати сильні запахи, одночасно покращуючи гігієну приладу завдяки вбудованим модулям з іонами срібла. Ефективний антимікробний захист створюється безпосередньо в місцях зберігання продуктів, що забезпечує необхідні умови для приготування безпечних страв із завжди свіжих інгредієнтів. Іони Ag⁺ адсорбують інтенсивні та стійкі запахи, наприклад, риби і морепродуктів, ефективно освіжаючи повітря в холодильнику.
Дистанційне керування для твоєї зручності
Скористайся перевагою сучасних технологій, використовуючи інтелектуальне підключення через додаток Xiaomi Home, завантажений на твій смартфон. Телефон перетворюється на зручний пульт для управління функціями холодильника Mijia MRC50ESSMPAEU. Ти можеш в один клік вибрати режим або встановити відповідну температуру. Якщо дверцята залишаються відкритими більше 2 хвилин, спрацьовує сигналізація, а в додаток Xiaomi Home надходить повідомлення. Продукти залишаться свіжими, а рахунки за електроенергію низькими завдяки постійному моніторингу. Також користувачам доступне голосове керування через Amazon Alexa і Google Assistant. Ти можеш задати команду зниження температури в камері на два градуси, застосувавши при цьому лише голос.
3 режими охолодження на вибір
В автоматичному режимі холодильна камера працює при температурі +5°C, а морозильна камера при -18°C. Обирай інтенсивне охолодження, щоб в холодильнику підтримувалася температура +2°C протягом 8 годин, після чого девайс повернеться до попередніх налаштувань. Суперзаморозка дозволяє морозильній камері перебувати при температурі -24°C протягом 50 годин поспіль, що особливо актуально для форс-мажорних ситуацій відключення електроенергії.
Естетика дизайну і простота установки
Зовнішнє оздоблення корпусу поєднує елегантне сяйво граней з ефектом необроблених мінеральних текстур. Конструкція не має виступів і забезпечує зручне розміщення, підходячи до різних планувань кухні.
Ергономіка відкриття дверцят
Конструкція з відкриванням дверцят на 90° забезпечує розміщення девайса в кухонному просторі без обмежень. Навіть якщо положення ящика дозволяє відкривати дверцята тільки під прямим кутом, він все одно залишається вільним і відкритим для зручного доступу.
Зберігання продуктів без хвилювання
Зберегти бездоганну свіжість і смакові якості продуктів допоможе холодильник Mijia MRC50ESSMPAEU. Він оптимальний для повсякденних потреб великої родини і дозволяє зберігати їжу без будь-якого стресу. Девайс легко вмістить все необхідне: запасайся улюбленими продуктами, розміщуючи їх в холодильній камері об'ємом 326 л або в морозильній камері об'ємом 176 л. Нова зона зі зручними висувними контейнерами продовжить свіжість улюблених овочів і фруктів.
Багатофункціональна холодильна зона
Містка холодильна зона об'ємом 326 л і додатковий відсік iFresh дозволяють розмістити великий перелік продуктів харчування. Спеціальні відсіки для їжі та напоїв створюють можливість формування правильного товарного сусідства. Чотири великі вбудовані полиці підходять для зберігання об’ємних продуктів. Високі пляшки знайдуть собі місце в зручному відсіку, розташованому на дверцятах. У зоні свіжості можна регулювати температуру під тип розміщуваних продуктів.
Заморожуй все, що завгодно
Просторе морозильне відділення має два лотка для заморозки зі зручним доступом і чотири ящики, щоб розділяти сирі та приготовані заготовки.
Тихий і енергоефективний
Передова технологія подвійного інвертора забезпечує екологічність роботи і високий рівень енергоефективності. Девайс функціонує практично безшумно навіть у нічний час. Вентилятор і компресор інвертора працюють спільно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість камер | 3 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 502 л |
| Об'єм морозильної камери | 176 л |
| Особливості | Перевішування дверей, Автономне збереження холоду, Суперзаморозка, Керування через Wi-Fi , Нульова камера , Швидке замороження, Полиця для пляшок , Візуальний сигнал, Індикатор температури, Зона свіжості , Суперохолодження |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Тип холодильника | Багатодверний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 10 годин |
| Антибактеріальне покриття | Так |
| Винна камера | Ні |
| Вбудований телевізор | Ні |
| Генератор льоду | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Зона свіжості | Так |
| Індикатор відключення живлення | світловий індикатор |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал, світловий індикатор |
| Індикатор підвищення температури | світловий індикатор, звуковий сигнал |
| Індикатор температури | Так |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Кількість дверей | 4 |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Міні-бар | Ні |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -18 град. |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Об'єм зони свіжості | 29 л |
| Перевішувані двері | Так |
| Подача холодної води | Ні |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Режим "Відпустка" | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 85 кг |
| Висота | 1912 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 852 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Холодильник, інструкція, гарантійний талон. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 999 ₴





