
Камера заднього виду 70mai Midrive RC13 Rear Camera для S500 Black
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камера заднього огляду 70mai Midrive RC13 Rear Camera для S500 Black
Камера заднього огляду 70mai Night Vision Backup Camera (Midrive RC13) спеціально розроблена для використання з відеореєстратором-дзеркалом 70mai Rearview Dash Cam S500. Вона забезпечує двоканальне записування, даючи змогу фіксувати те, що відбувається позаду автомобіля в Full HD якості з підтримкою HDR для чіткої картинки вночі.
Роздільна здатність: 1920x1080 (Full HD) за 25 кадрів на секунду.
Кут огляду: 138° (за даними виробника) або 130° (за даними деяких ритейлерів).
Сенсор: SmartSens SC200AI (2 МП) з підтримкою HDR до 100 дБ для боротьби із засвіченнями від фар.
Влагозащита: Клас захисту IPX7, що дає змогу встановлювати її зовні автомобіля (наприклад, над номерним знаком).
Функції: Автоматичне відтворення ліній паркінгу на екрані дзеркала під час увімкнення заднього передавання.
Кабель: Довжина відеокабелю становить 5,5 метра (роз'єм HDMI/4-pin залежно від ревізії).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне живлення | Немає |
| Вага | 65 |
| Довжина кабелю, м: | 5.5 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% перероблення |
| Кількість камер | 1 |
| Комплектація | Камера заднього огляду, інструкція, гарантійний талон |
| Живлення | Від відеореєстратора |
| Роздільна здатність | Full HD 1920 х 1080 |
| Режим записування | Циклічна |
| Сумісна модель | 70mai S500 |
| Тип підключення | Дротове |
| Кут огляду | 130 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴


