Масажер для шиї, плечей і спини K-SKIN KD-880A Grey
Массажер K-SKIN KD-880A
Придбання зручного у використанні портативного масажера для шиї, плечей і спини K-SKIN KD-880A — оптимальне рішення для сучасної людини. Лише кілька хвилин на день приємного масажу з підігрівом досить, щоб повністю відпочити та відчути приплив бадьорості. Подаруйте собі та членам вашої сім'ї унікальну можливість почуватися бадьорими та здоровими.
Постійний контроль
Вбудований кнопковий блок керування дає можливість самостійно вибирати комфортну інтенсивність прогрівання та силу тиску масажних дисків. Функція приємного тепла або потужний гарячий компрес сприяє посиленню циркуляції крові, зниженню тиску, дасть змогу зняти втому. Інтенсивний розминальний масаж дасть змогу усунути мігрень і біль у спині, зняти відчуття подразнення й спазми в м'язах, позбутися невротичного стану та порушення сну.
Якісне виготовлення
Ергономічний дизайн K-SKIN KD-880A спрямований на максимальний комфорт експлуатації та функціональність. М'який, приємний на дотик текстиль вирізняється підвищеною зносостійкістю й легко очищається у разі випадкового забруднення. Обважнювач в основі корпусу забезпечує щільне прилягання й глибший вплив масажера на проблемні зони.
Інноваційна технологія
Спеціальна функція масаж-шиацу знімає м'язову напругу розмина та розслабляючи тіло, прискорює кровотік і позбавляючи неприємних відчуттів, з неймовірною точністю відтворюючи професійну живу масажну процедуру. Водночас виявляється дуже якісний і глибокий розминальний вплив на м'язи, результатом чого є підвищення гнучкості тіла, поліпшення циркуляції крові та лімфи.
Не відмовляйтеся від занять
Легкий і компактний масажер може використовуватися де завгодно: вдома, в офісі, в автомобілі. Ультратонке виготовлення дасть змогу акуратно сховати виріб під одягом. Зручна посадка дає змогу максимально розслабитися і, забувши про сеанс масажу, повністю зануритися в улюблені заняття (почитати книгу або зайнятися йогою) або просто прилягти й абсолютно розслабитися, а апарат водночас подбає про втомлені м'язи та підійде тіло до відпочинку.
Чудовий варіант подарунка
Показайте своїм близьким корисний і практичний подарунок, який принесе здоров'я й радість. Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс блока керування буде зрозумілий будь-якому, так що скористатися виробом зможе кожен член сім'ї. Потужність живлення лише 0,5 Вт дає можливість використовувати K-SKIN KD-880A в будь-який час, хай де ви будете у своїй кімнаті або дорогою додому.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1600 г |
| Вид масажного впливу | Масаж Шиацу, Акупунктура, Розминання, Точковий масаж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 640 мм |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 10 шт. |
| Матеріал | Текстиль |
| Потужність | 0.5 Вт |
| Область масажу | Шия, Стегна, Сідниці, Спина, Верхня частина спини, Плечі, Поперек |
| Стан | Новий |
| Таймер | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип управління | Ручне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Масажер, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴





