
Роутер маршрутизатор Xiaomi Mesh System BE3600 Pro, 1-pack DVB4475GL Black
5 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Роутер маршрутизатор Xiaomi Mesh System BE3600 Pro, 1-pack DVB4475GL Black
Комплексні оновлення для підвищення швидкості й багато іншого
Абсолютно новий протокол Wi-Fi 7 забезпечує високу швидкість збільшення пропускної здатності та пропонує розширені функції, як-от MLO для багатоканальної роботи, широке використання ресурсів каналу, зменшення затримки, поліпшення можливостей захисту від перешкод і поліпшення покриття на великі відстані.
Дводіапазонне з'єднання MLO забезпечує вищу швидкість і стабільну роботу
Порівнюючи з традиційними однодіапазонними з'єднаннями MLO, пристрої одночасно під'єднуються до двох частотних діапазонів і передають дані швидше, ніж будь-коли. Швидше та стабільніше, ніж раніше, насолоджуйтеся безперебійним онлайн-досвідом під час завантаження ігор або програм, перегляду вебсайтів або відео.
Потужніші функції Wi-Fi 7 для поліпшеної продуктивності
Покращений високошвидкісний доступ до мережі OFDMA для одночасного під'єднання більшої кількості пристроїв Завдяки технології OFDMA та вдосконаленому розподілу Multi-RU, пропускна здатність розподіляється раціональніше, що дає змогу одночасно отримувати високошвидкісний доступ до інтернету для декількох пристроїв.
Збільшення щільності передавання даних на 20% завдяки 4K QAM
Нове покоління передової технології модуляції додатково стискає дані, збільшуючи обсяг даних, що передаються за одиницю часу даних на 20%
Попередньо під'єднаний для легкого настроювання
Комплекти з 2 і 3 пристроїв попередньо налаштовані й автоматично формують мережу Mesh після ввімкнення, забезпечуючи безперебійне покриття та чудову потужність сигналу в усьому домі.
Завдяки 4 потужним підсилювачам сигналу забезпечується повне покриття завдяки сильному сигналу
У будівлі зі складним плануванням, що містить кілька стін, незалежні підсилювачі сигналу з більшою потужністю забезпечують сильніше з'єднання. Безперебійне з'єднання навіть у місцях зі слабким сигналом, як-от ванні кімнати, балкони та кабінети, що сприяє безперебійним розвагам і ефективній роботі в будь-якій точці будинку
Двозвена зворотна тяга для підвищеної стабільності
Мережа була оновлена за допомогою технології двоканального зворотного зв'язку 2.4G+5G для подальшого поліпшення швидкості та стабільності інтернету.
Технологія Xiaomi Mesh забезпечує чудовий доступ до інтернету навіть у будинках зі складним плануванням
Підтримує до 10 роутерів Xiaomi у змішаній мережі з використанням дротових, бездротових та інших сполук. Мережа можна гнучко розширювати відповідно до ваших потреб, щоб усунути проблеми сліпих зон сигналу, викликані складним плануванням будинку. Під час переміщення будинком мобільні телефони та інші пристрої автоматично під'єднуються до вузла роутера з найкращим сигналом упродовж мілісекунд.
Чотириядерний чип забезпечує стабільне та потужне високошвидкісне інтернет-з'єднання зі швидкістю 2000 Мбіт/с у всьому домі
Завдяки абсолютно новому чотириядерному процесору Wi-Fi 7, що забезпечує збільшення обчислювальної потужності на 120%, він може одночасно обробляти до 256 пристроїв онлайн. Високошвидкісний порт 2,5 Гбіт/с підтримує повне використання широкосмугового зв'язку 2000 Мбіт/с для надшвидкого інтернету в усьому домі.
Повноцінна домашня мережа Bluetooth Mesh
Шлюз Bluetooth Mesh дає змогу під'єднуватися до системи розумного будинку до різних Bluetooth-пристроїв Xiaomi, як-от двері та вікна, датчики людського тіла, температури та вологості, а також нічники з датчиками руху. Маючи 512 МБ пам'яті, він підтримує одночасне під'єднання до 256 Wi-Fi та 300 Bluetooth пристроїв
Виділена мережа інтернет- речей для розумних пристроїв
Забезпечує виділену мережу інтернетів для розв'язання проблем сумісності з Wi-Fi 7, забезпечуючи стабільне та безперервне з'єднання для пристроїв розумного будинку, як-от роботизовані пилососи та камери.
Швидке з'єднання NFC
Просто торкніться зони NFC на маршрутизаторі смартфоном Android, щоб швидко й безпечно під'єднатися до мережі без введення пароля
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 |
| Антени WI-FI | Внутрішні |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Gigabit Ethernet |
| Клас пристрою | Портативний |
| Кількість LAN портів | 3 шт. |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Кількість USB-портів | 0 |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 2882 |
| Швидкість з'єднання | 2882 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Стандарт бездротового зв'язку | IEEE 802.11ax/ac/n/a |
| Стандарт з'єднання | IEEE 802.11ax/ac/n/a |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Внутрішня |
| Функція Power Bank | Ні |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Висота | 217.2 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 70 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Інтерфейс під'єднання | Електромережа DC 12v, 1,5A, 4.0x1.7 |
| Кількість ядер | 4 |
| Комплектація | Роутер маршрутизатор, інструкція, гарантійний талон |
| Об'єм Flash-пам'яті | 512 MB |
| Особливості | Підтримка технології MESH, Віддалене керування, Потужні |
| Процесор | Qualcomm Immersive Home 326 |
| Розширені режими шифрування: | WPA, WPA2, WPA3, WPA3-SAE, WPA2-PSK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴



