
Зарядний пристрій для акумуляторів LiFePO4 12V (14,6V)-60A
12 502 ₴
- В наявності
- Код: 38999
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій [Артикул] призначено для заряду літій-залізо-фосфатних акумуляторних батарей. Для зарядки LiFePO4 акумуляторів за допомогою спеціальних пристроїв використовують наступний алгоритм: постійний струм / постійна напруга. Такий принцип забезпечує швидку зарядку АКБ без ризику перезарядження. Щоб продовжити термін служби та уникнути пошкодження батареї, літій-залізо-фосфатні акумулятори не рекомендовано заряджати пристроями, призначеними для інших типів АКБ. Технічні характеристики. Вхідна напруга: AC 110-240V Вихідна напруга: 12V(14.6V) Вихідний струм: 60A Гарантія та доставлення. Доставлення товару здійснюється по всій території України в термін від 1 до 5 робочих днів. Гарантія 12 міс. Для отримання товару заповніть заявку на сайті. Терміни й спосіб доставлення, а також форма оплати замовлення обумовлюються при оформленні замовлення. Повернення та обмін товару проводиться відповідно до Закону України "Про захист прав споживача"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 110-242 |
| Вихідна потужність | 876 |
| Вихідна напруга | 14,6 |
| Вихідний струм | 60 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Індикація | LED |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Номінальна робоча напруга | 230 V |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 502 ₴
