-17%

Портативна батарея PowerBank Baseus PicoGo AM61 Qi2.2 Magnetic with Built-in Cable 10000mAh 45W E0028V00 Black
2 999 ₴
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея PowerBank Baseus PicoGo AM61 Qi2.2 Magnetic with Built-in Cable 10000mAh 45W E0028V00 Black
Магнітний портативний зарядний пристрій Baseus PicoGo AM61 Qi2.2 забезпечує швидку бездротову зарядку потужністю 25 Вт та дротову швидку зарядку потужністю 45 Вт з ємністю 10 000 мАг. Пристрій безпечний, підходить для кількох пристроїв та має сертифікації у всьому світі, що підтверджують надійність і відповідність стандартам.
Швидша бездротова зарядка потужністю 25 Вт з найновішою сертифікацією Qi2.2
Високошвидкісна дротова зарядка потужністю 45 Вт через USB-C
Одночасна зарядка кількох пристроїв та ємність 10 000 мАг
Покращене охолодження для безпечної та прохолодної зарядки
Потужніше магнітне вирівнювання та преміальний дизайн
Технічні характеристики
Модель №: E0028V00
Ємність акумулятора: 10 000 мАг (5000 мАг*2 шт.)
Вихідна потужність бездротового заряджання: 5 Вт / 7,5 Вт / 10 Вт / 15 Вт / 25 Вт (сертифіковано Qi2.2)
Вхід USB-C (вбудований кабель): 5 В = 3 A, 9 В = 3 A, 12 В = 2,5 A, 15 В = 2,0 A
Вихід USB-C (вбудований кабель): 5 В = 3 A, 9 В = 3 A, 12 В = 3 A, 15 В = 3 A, 20 В = 2,25 A, 10 В = 2,25 A (макс. 45 Вт)
Загальна вихідна потужність: 5 В = 3 A
Розміри виробу: 101.6 x 66 x 17.8 мм
Вага виробу: 272 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 27 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 272 г |
| Висота | 101.6 мм |
| Довжина | 17.8 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴





