
Портативна батарея PowerBank Baseus EnerFill FT11 Magnetic 10000mAh 27W P1008210G123-00 Black
1 999 ₴
- В наявності
- Код: 32455
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея PowerBank Baseus EnerFill FT11 Magnetic 10000 mAh 27 W P1008210G123-00 Black
Baseus EnerFill FT11 — це сучасний УМБ 2-в-1, який дозволяє одночасно заряджати iPhone та Apple Watch. Завдяки вбудованим магнітним кільцям він забезпечує стабільне з'єднання та зручність використання в будь-якій ситуації. Підтримує швидку дротову зарядку 27 Вт і бездротову до 15 Вт, а вбудований порт USB-C дозволяє заряджати як пристрої, так і сам УМБ. Використані матеріали преміум-класу, інтелектуальне охолодження з використанням графена та дев'ять рівнів захисту гарантують безпеку та високу продуктивність.
Найважливіші переваги УМБ Baseus EnerFill FT11:
Заряджання двох пристроїв одночасно: два магнітні кільця дозволяють одночасно заряджати iPhone та Apple Watch.
Потужність 27 Вт дротовим та 15 Вт бездротовим способом: швидке заряджання, сумісне з MagSafe та Power Delivery 3.0.
Удосконалене графітове охолодження: інтелектуальна система AI контролює температуру 18 000 разів на годину, захищаючи пристрій від перегріву.
Стабільний магнітний кріплення: потужні магніти силою 11 Н забезпечують надійне кріплення і безпечну зарядку.
Компактний, елегантний дизайн: гладкі краї і матове покриття гарантують зручність і естетику використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 27 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | Бездротова зарядка, Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196 г |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴







