
Портативна батарея PowerBank Baseus EnerCore CR11 with Retractable Cable 10000mAh 45W E0027G00 Black
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея PowerBank Baseus EnerCore CR11 with Retractable Cable 10000mAh 45W E0027G00 Black
Зовнішній зарядний пристрій Baseus EnerCore CR11 з висувним кабелем 10000 мАг 45 Вт – це незамінний пристрій швидкої зарядки потужністю 45 Вт з висувним кабелем USB-C довжиною 60 см, ємністю 10 000 мАг, розумним дисплеєм та подвійним тепловідведенням для безпечної та зручної зарядки в дорозі.
Більше ніколи не втрачайте кабель
Надшвидка зарядка 45 Вт
Потужна потужність 10 000 мАг, яка триває
Розумний та зручний у використанні
Безпечніша зарядка
Опис Baseus EnerCore CR11
Baseus EnerCore CR11 – це компактний зовнішній акумулятор ємністю 10 000 мАг із вбудованим висувним кабелем USB-C для зручного заряджання в дорозі. Він підтримує швидку зарядку потужністю 45 Вт та має інтелектуальний дисплей, який завжди чітко відображає стан зарядки. Завдяки технології подвійного розсіювання тепла та інтелектуальній системі захисту він забезпечує безпечну та ефективну зарядку смартфонів, планшетів та інших пристроїв USB-C.
Характеристики
Вбудований висувний кабель USB-C: 60 см
Додатковий порт USB-C
Загальна потужність швидкої зарядки: 45 Вт
Ємність акумулятора: 10 000 мАг
Інтелектуальний світлодіодний дисплей для відображення стану зарядки
Подвійна система розсіювання тепла для безпечної роботи
Компактний дизайн, зручний для подорожей
Ідеально підходить для смартфонів, планшетів та пристроїв USB-C
Більше ніколи не втрачайте кабель
Більше ніколи не втрачайте кабель! Цей портативний зарядний пристрій із функцією швидкої зарядки має вбудований висувний кабель USB-C довжиною 60 см, який легко висувається та акуратно забирається в корпус. Більше жодних заплутаних або забутих кабелів. Регульована довжина кабелю запобігає безладу під час заряджання, що ідеально підходить для перегляду веб-сторінок під час покупок, походів на вихідних, навчання в бібліотеці та очікування в аеропорту.
Надшвидка зарядка 45 Вт
Заряджайте свої пристрої блискавично швидко! Цей портативний зарядний пристрій для мобільного телефону забезпечує швидку зарядку потужністю 45 Вт, достатньо для зарядки iPhone 16 Pro до 60% лише за 30 хвилин. Ідеально підходить для всього вашого обладнання: iPhone серії 16/15, Samsung Galaxy серії, Google Pixel, iPad, AirPods, GoPro та іншого. Залишайтеся на зв'язку будь-де.
Велика ємність 10 000 мАг, яка вистачає надовго
Цей схвалений TSA зарядний пристрій потужністю 45 Вт з USB-C забезпечує потужну роботу всіх ваших пристроїв. Заряджайте свій Samsung Galaxy S24 до 1,8 разів або iPhone 16 двічі. Його компактний розмір робить його ідеальним для заряджання в дорозі — ідеальний портативний зарядний пристрій для подорожей або щоденного використання.
Розумний та простий у використанні
Вбудований розумний дисплей показує точний відсоток заряду батареї, тому вам не доведеться гадати, коли потрібно зарядити портативний зарядний пристрій. Двічі натисніть кнопку, щоб активувати режим низького струму для безпечної зарядки навушників або годинників. Ергономічний вигнутий дизайн забезпечує зручне захоплення.
Безпечніше заряджання
Цей портативний зарядний пристрій для телефону ємністю 10 000 мАг має подвійне розсіювання тепла завдяки надпровідним матеріалам та шарам графену, а також аерогелю аерокосмічного класу для чудової теплоізоляції. Завдяки 12,96 мільйонам щоденних перевірок температури за допомогою штучного інтелекту, ваш вантаж залишатиметься безпечним, швидким та прохолодним будь-коли та будь-де.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Індикація | С дисплеем |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | Дисплей, Вбудований кабель |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Стандартна |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴





