
Портативна батарея Powerbank Baseus Bipow 2 Digital Display 20000mah 20W P10077101113-01 Black
1 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея Powerbank Baseus Bipow 2 Digital Display 20000mah 20W P10077101113-01 Black
Енергія, якої вистачає надовго
Зовнішній акумулятор Baseus Bipow 2 на 20000 мА·год — це надійне джерело енергії в дорозі, на роботі або в подорожі. Він дає змогу заряджати смартфони, планшети та інші пристрої кілька разів без підзаряджання самого акумулятора. Потужність 20 Вт забезпечує гідну швидкість заряджання, економлячи ваш час.
Безпека на першому місці
Акумулятор обладнаний багаторівневою системою захисту від перегрівання, короткого замикання, перевантаження й перенапруги. Це гарантує безпечне заряджання для ваших пристроїв навіть у разі тривалого використання. Технологія розумного розпізнавання під'єднаного пристрою допомагає оптимізувати подавання енергії.
Зручність і універсальність
Baseus Bippow 2 обладнаний кількома портами, що дає змогу одночасно заряджати відразу кілька пристроїв. Компактний і міцний корпус зручно поміщається в сумці або рюкзаку. Це незамінний помічник у повсякденному житті та в дорозі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | Дисплей, Вбудований кабель, Швидка зарядка |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 271 г |
| Висота | 144.3 мм |
| Довжина | 18.5 мм |
| Ширина | 72.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴





