Додаткова батарея EcoFlow River 3 Plus EB600 Black
Збільште ємність RIVER 3 Plus до 858 Втч.
Акумулятор EB600 ємністю (572 Вт·год).
Додатковий USB-C порт для входу та виходу потужністю 140 Вт.
Насолоджуйтеся бездротовим під'єднанням через штекер pogo — жодних кабелів або гвинтів не потрібно.
Зменште навантаження, використовуючи додаткову батарею окремо.
Адаптація потужності до щораз більших потреб енергії
Збільште потужність RIVER 3 Plus за допомогою додаткового акумулятора. Виберіть EB600 (572 Вт) і просто з'єднайте їх по одному, щоб отримати до 858 Вт чистої енергії.
Додає додаткового опцію заряджання та підзаряджання
Більше можливостей, більше гнучкості
Хочете заряджати більше пристроїв або зручно живити свій RIVER 3 Plus через USB-C? Додавання додаткового акумулятора розширює його ємність і неабияк підвищує універсальність завдяки додатковому порту USB-C потужністю 140 Вт, пропонуючи RIVER 3 Plus новий варіант заряджання та підзаряджання. Завдяки порту USB-C додатковий акумулятор дає змогу вільно використовувати його незалежно.
Легка вага всього 5,8 кг
Використовуйте додаткову батарею окремо, щоб полегшити навантаження
Вага всього 5,8 кг, EB600 легкий і компактний, з додатковим вхідним і вихідним портом USB-C, ідеально підходить для подорожей або коротких поїздок на природу.
10-річний термін експлуатації з акумулятором LFP
Одноразова інвестиція, яка виправдає очікування на роки
Додаткова батарея використовує ту саму технологію LPF, що й RIVER 3 Plus.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 158 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 224 мм |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 572 |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Додаткова батарея зарядної станції |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Ширина | 234 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Додаткова батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 999 ₴







