
Портативна батарея Powerbank Hoco J140A Tony Ultra-Thin Magnetic 5000mAh 20W White
799 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея Powerbank Hoco J140A Tony Ultra-Thin Magnetic 5000mAh 20W White
ортативна батарея повербанк Hoco J140A
Швидка зарядка: Power Delivery / Quick Charge 3.0
Виходи:
Type-C (PD20W) 5V-3A; 9V-2.22A; 12V-1.67A;
Бездротовий вихід 5W / 7.5W / 10W / 15W
Входи: Type-C (18W) 5V-3A; 9V-2A; 12V-1.5A
Повербанк Hoco J140A - компактна універсальна батарея, яка дозволить швидко і безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 5000 мАг.
Зарядний пристрій практично у використанні. Вміщується в будь-яку сумку або навіть кишеню. Його зручно брати з собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.
Швидка і бездротова зарядка
Головна особливість цього повербанка – бездротова зарядка з широким спектром підтримуваних стандартів (5W, 7.5W, 10W, і 15W), включаючи MagSafe. Це робить повербанк універсальним і зручним рішенням для зарядки гаджетів без використання кабелів. Пристрій завжди готовий до використання. Наприклад, щоб почати заряджати телефон за допомогою бездротової зарядки, достатньо прикласти до нього портативний акумулятор. Магнітне кріплення спрощує процес зарядки, роблячи його швидким і ефективним. Ця функція особливо корисна для власників iPhone.
Аксесуар підтримує новітні технології швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge 3.0 та Power Delivery. Технологія швидкої зарядки дозволяє не тільки заряджати в прискореному режимі підключені пристрої, але й сам зовнішній акумулятор. За допомогою Quick Charge 3.0 підключені пристрої заряджаються вдвічі швидше ніж з QC 1.0 і на третину швидше, ніж з QC 2.0.
Якісні матеріали
Корпус батареї виготовлений з вогнестійкого пластику. LED-індикатор на корпусі відображає рівень заряду батареї.
Повербанк компактний і легкий, що робить його зручним для транспортування. Має захист від перезарядки, короткого замикання і перегріву.
Особливості та переваги:
бездротова зарядка, включаючи MagSafe;
підтримує технології швидкої зарядки;
дозволяє одночасно заряджати 2 пристрої - через Type-C і бездротовим способом;
компактні розміри і невелика вага;
оснащений захистом від короткого замикання і перегріву;
індикатор заряду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | Бездротова зарядка, Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 г |
| Висота | 102 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴


