
Портативна батарея Powerbank Baseus Airpow Lite 10000 mAh 15W P10067500213-00 White
999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея Powerbank Baseus Airpow Lite 10000 mAh 15W P10067500213-00 White
Зручне та ефективне рішення
Baseus Airpow Lite являє собою зручне і портативне рішення для повної зарядки ваших пристроїв в будь-якій ситуації, особливо коли ви перебуваєте в дорозі. З його ємністю в 10000 мАг ви отримуєте достатньо енергії для підзарядки мобільного телефону один або навіть кілька разів, залежно від моделі вашого пристрою. Ба більше, завдяки швидкості швидкого заряджання 15 Вт, цей Power Bank дає змогу заряджати ваші пристрої швидко й ефективно.
Швидке заряджання та зручність використання
Матеріал виготовлення забезпечує безпеку вашого пристрою, оскільки він термостійкий і надійний. Завдяки різноманітності портів, включно з USB-портом для заряджання і портом Type-C, ви можете заряджати різні пристрої, що робить цей Power Bank універсальним рішенням для вашої техніки.
Легкий, компактний і універсальний
Легкий і компактний дизайн робить Baseus Airpow Lite, 15 Вт чудовим компаньйоном для подорожей і повсякденного використання. Завдяки його невеликій вазі та компактним розмірам, ви легко можете носити його із собою куди завгодно, забезпечуючи працездатність ваших пристроїв тоді, коли вони вам найбільше потрібні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 15 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Швидка зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 246 г |
| Висота | 153 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴


