
Портативна батарея Powerbank Baseus Ultra-Slim Magnetic 5000mAh 20W P1007680C123-00 Black
2 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея Powerbank Baseus Ultra-Slim Magnetic 5000mAh 20W P1007680C123-00 Black
Компактне джерело живлення у твоїй кишені
Baseus Ultra-Slim Magnetic розроблений для тих, хто завжди в русі і цінує комфорт у деталях. Це не просто павербанк, а компактний помічник, який легко поміщається в кишені, сумці або навіть у гаманці і завжди готовий підстрахувати запасом енергії в потрібний момент. Дуже тонкий, легкий і сумісний з MagSafe, він є симбіозом продуманого дизайну і надійності, щоб можна було залишатися на зв'язку в поїздках, на роботі, на тренуванні.
Дуже легкий, дуже практичний
Пристрій важить всього 108 грамів і має товщину 0,76 см, що менше товщини багатьох смартфонів. Його можна легко носити в кишені брюк або в невеликому гаманці, і він зовсім не буде заважати. Павербанк Baseus Ultra-Slim Magnetic має форм-фактор, як у банківської картки. Такий формат дозволяє взяти його з собою куди завгодно, не замислюючись про зайву вагу або об'єм. Кожна деталь ретельно продумана і доповнює твій смартфон, не заважаючи його використанню. Відсутні виступаючі деталі, забезпечується безперешкодний доступ до об'єктива, а кути комфортно закруглені. Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву, стійкого до появи подряпин і слідів від пальців.
Надійна фіксація
Корпус накопичувача Baseus Ultra-Slim Magnetic підтримує магнітне кріплення до сумісних гаджетів: він щільно тримається на панелі за допомогою магнітів силою N11 і заряджає телефон без зайвих кабелів, виконуючи роль фактично другої батареї для твого пристрою. Ти можеш спокійно відповідати на повідомлення, скролити соцмережі або дивитися відео, поки смартфон заряджається, не обмежуючи користувача в рухах. Павербанк забезпечує наскрізну зарядку: поки він заряджається, інші гаджети одночасно можуть отримувати свою порцію заряду.
Безпека без компромісів
Всередині витонченого корпусу створена багаторівнева система захисту. Пристрій оснащений інтелектуальними модулями, які захищають павербанк від перегріву, перевантаження і короткого замикання. Підключені до нього гаджети будуть залишатися в повній безпеці під час кожного заряджання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 1 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Стандартна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 108 г |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 7.6 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴




