
Портативна батарея Powerbank Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000mAh 22.5W E0027L01 White
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея Powerbank Baseus EnerFill FC21 Qpow 3 Ultra 10000mAh 22.5W E0027L01 White
Інтегрований кабель для максимальної зручності
Головна особливість цього пристрою — унікальний кабель USB-C, який одночасно слугує міцним і стильним ремінцем для перенесення. Вам більше не потрібно окремо шукати або носити дріт у сумці, адже він завжди під рукою, коли виникає потреба зарядити смартфон, планшет або навушники, досить від'єднати кабель від кріплення, і повербанк відразу готовий до роботи. Таке рішення поєднує в собі практичність, ергономіку та продуманий дизайн для тих, хто цінує лад, мобільність і комфорт у повсякденному використанні.
Швидкість і потужність
Накопичувач підтримує протокол швидкої доставляння живлення, забезпечуючи чималу вихідну потужність, чоріз вбудований кабель та основний порт. Це дає змогу поповнити заряд вашого телефона або планшета за лічені хвилини, а не години, повертаючи вас до активного використання пристроїв. Це економія часу, яку ви відчуватимете щодня.
Компактна ємність для активних днів
Пристрій має достатню енергетичну ємність, щоб повністю зарядити ваш смартфон мінімум двічі. Це ідеальний баланс між потужністю й розміром, що робить його незамінним супутником для щоденного використання, коротких поїздок або вихідних. Вам більше не доведеться турбуватися про пошук розетки, коли ви перебуваєте далеко від дому.
Стиль і універсальність
Цей акумулятор доступний у чотирьох стильних кольорах, тому ви легко зможете вибрати той відтінок, який найкраще відповідає вашому особистого стилю та настрою. Завдяки наявності додаткових портів (включно з класичними USB-A) ви можете одночасно під'єднувати кілька ґаджетів. Інтелектуальний захист і компактний розмір роблять цей аксесуар безпечним і надзвичайно зручним для щоденного перенесення в сумці або кишені.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Індикація | С дисплеем |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Дисплей, Вбудований кабель, Швидка зарядка |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Роз'єми | USB Type-A, Apple Lightning, USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 195 г |
| Висота | 106 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴



