Лампа Mi LED Bulb MUE4097RT White
Mi LED Bulb
Яскраве освітлення
Економне споживання електроенергії
Немає мерехтіння
Універсальний цоколь Е27
Комфортне для очей освітлення
Багато енергоощадних ламп під час роботи мерехтять. Хоча це мерехтіння й непомітне для ока, воно може викликати відчуття втоми та навіть головний біль. Лампа Mi LED Bulb обладнана інноваційним перетворювачем і випрямлячем, які запобігають появі шкідливого для зору мерехтіння.
Підходить до будь-якого приладу
Завдяки універсальному стандарту цоколя Е27 лампа Mi LED Bulb сумісна з більшістю освітлювальних приладів. Її можна встановлювати в люстри, світильники та торшери старих і нових модифікацій.
Яскраве та комфортне світло
Лампа Mi LED Bulb чудово підійде для освітлення вашого будинку. У конструкції лампи передбачений спеціальний розсіювач із високотехнологічного матеріалу, який підтримує високу яскравість світлодіодів і сприяє рівномірному розподілу світла кімнатою. Лампа чудово впорається з освітленням будь-якого приміщення.
Якісні матеріали
Світлодіодна лампа Mi LED Bulb виготовлена із сучасних високоякісних матеріалів, які гарантують тривалий термін експлуатації виробу та забезпечують комфортне освітлення кімнати. Так, світлодіодні елементи мають високу яскравість і тривалий термін експлуатації. Високоміцний термопластичний корпус чудово розсіює тепло, продовжуючи термін експлуатації світлодіодів.
Економність
Потужність світлодіодної лампи Mi LED Bulb становить лише 5 Вт. Вона якісно освітлює кімнату холодним яскравим світлом, споживаючи водночас мінімум електроенергії. Для створення такого ж освітлення за допомогою лампи розжарювання потрібно було б використовувати модель потужністю не нижче 40 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 88 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Лампа, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴

