
IP-камера відеоспостереження Xiaomi Smart Camera C701 BHR07X7EU White
3 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP-камера відеоспостереження Xiaomi Smart Camera C701 BHR07X7EU White
Xiaomi представила домашню камеру Smart Camera C701 із підтримкою запису відео 4K. Новинка оснащена 8-мегапіксельним сенсором та шестилінзовою оптикою.
Xiaomi представила камеру Smart Camera C701 у Європі: 4K-відео, розпізнавання людей та тварин з ІІ, нічне бачення без червоного підсвічування.
У темний час доби камера працює у двох режимах – кольоровому та інфрачервоному з дальністю до 10 метрів. При цьому відсутнє звичне червоне свічення діодів, що робить пристрій зручнішим для спостереження за дітьми або вихованцями вночі.
Вбудований ІІ розпізнає людей та свійських тварин. Пристрій надсилає персоналізовані повідомлення: від сповіщень про плачу дитини до сигналів про рух вихованця. Алгоритми допомагають відрізняти реальні вторгнення від помилкових спрацьовувань (наприклад, через зміну освітлення).
Для приватності передбачено механічну шторку, яка повністю закриває об'єктив. Пристрій інтегрується з Google Assistant і Amazon Alexa, завдяки двосторонньому аудіозв'язку з шумом придушення можна спілкуватися з домочадцями або тваринами в реальному часі. Підключення здійснюється через дводіапазонний Wi-Fi 6. Записи можна зберігати на microSD-карту або у хмарному сховищі Xiaomi.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Формат стиснення | H. 265 |
| Загальні | |
| Вага | 293 г |
| Висота | 119 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 79 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Кут повороту | 360 град. |
| Колір | Білий |
| Ширина | 79 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 110 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 360 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додаткові характеристики | HDR, MicroSD: до 256 Гб, Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n/ax 2.4 ГГц, Bluetooth 5.4 |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | IP-камера відеоспостереження, інструкція, гарантійний талон |
| Особливості | Мобільний застосунок, мікрофон, слот для карти пам'яті, динамік зворотного зв'язку, датчик руху, датчик звуку |
| Підтримувана ОС: | Android, iOS |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴





