Зарядна станція Romoss RS1500
Надійний девайс на період відключень електрики
Пристрій забезпечить підзарядку великої кількості гаджетів і пристроїв: від кільцевої лампи як джерела освітлення до потужного геймерського ноутбука. Оптимальне рішення, якщо у вашому домі відключають енергопостачання. Зарядна станція Romoss RS1500 підходить для використання на природі, щоб підключити колонки, зарядити гаджети.
Високопотужна й надійна станція
Пристрій обладнаний літій-іонною батареєю ємністю 1328 Вт-год. Зарядна станція Romoss RS1500 забезпечує від 5 до 10 годин автономної роботи залежно від обраного режиму роботи та кількості підключених девайсів. Максимальна доступна потужність становить 3 кВт. Станція стабільно експлуатується протягом щонайменше 800 циклів заряду-розряду.
11 роз'ємів різного типу
До станції можна одночасно підключати більше 10-ти девайсів. Для використання доступні порти USB-A, USB Type-C, DC, розетки змінного струму. Бездротова зарядка на 10W дозволяє заряджати гаджети без зайвих кабелів. Доступна функція швидкої зарядки, яка прискорює процес заповнення ємності підключених пристроїв у 2,5 рази.
Зручне використання
Модель оснащена ручкою ергономічної форми для транспортування. На цифровому LCD-дисплеї відображається інформація про кількість активних портів і розеток, напругу на вході та виході, рівень заряду. М'яке світло від вбудованої LED-лампи можна направляти в різні боки, використовуючи як додаткове джерело освітлення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Romoss |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13.9 кг |
| Висота | 265 мм |
| Вихідні інтерфейси | Розетка 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 240 мм |
| Ємність акумулятору | 1328 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 5 |
| Кількість розеток | 3 |
| Максимальна потужність W | 3000 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | З ручкою, Функція ДБЖ (UPS), Швидке заряджання батареї, З ліхтариком, Бездротове заряджання пристроїв |
| Роз'єми | DC, Розетка AC 220В, Type-Cx2, USB-A x2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Функція ДБЖ | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цикли зарядки | 800 |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 5.5 годин |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зарядна станція, інструкція, гарантійний талон |
| Потужність (максимальна) | 3000 Вт |
| Потужність номінальна | 1500 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 999 ₴



