Зарядна станція Romoss RM300
Romoss: нестача енергії залишилася в минулому
Універсальна мобільна зарядна станція Romoss RM300 допоможе користуватися пристроями та побутовою технікою навіть далеко від дому і в тих випадках, коли вдома немає електрики. Вихідна потужність до пікових 600 Вт і ємність 256 Втч дозволяють використовувати станцію для різних цілей і в різних ситуаціях. Завдяки вазі всього 3.95 кг її легко взяти з собою на пікнік або в кемпінг. Три способи підзарядки та підтримка швидкого заряджання дозволяють легко поповнити заряд батареї самої станції.
На підзарядку піде лише 1 година
Просто підключи зарядну станцію Romoss до розетки, і вона повністю відновить свій заряд лише за 1 годину – це до 5 разів швидше, ніж аналогічні зарядні станції інших виробників. Підтримка підзарядки від сонячних батарей або автомобіля дозволяє в будь-якій ситуації підзарядити станцію, вибравши для цього найзручніший спосіб.
Легко взяти із собою
При вазі Romoss всього 3.95 кг станцію можна легко переміщати по дому, переносити між офісом та будинком або брати із собою у походи та поїздки. Завдяки зручній ручці, інтегрованій у корпус, з перенесенням ні в кого не виникне проблем, а компактні габарити полегшують перевезення у багажнику авто.
Підключай, що потрібно
За допомогою зарядної станції Romoss RM300, яка має порти USB-А, Type-C і стандартну розетку змінного струму, ти зможеш заряджати будь-які пристрої, і користуватися будь-якою побутовою технікою потужністю до 600 Вт, перебуваючи далеко від розеток. Так, наприклад, за допомогою станції можна до 5 разів перезарядити батарею квадрокоптера, здійснити до 18 циклів заряджання мобільного телефону або 3.6 разів повністю зарядити MacBook Air.
Побутова техніка не простоюватиме
Візьми Romoss RM300 із собою на природу, і ти зможете організувати побут, який можна порівняти з домашнім. Зарядна станція на виході забезпечує до 600 Вт вихідної потужності (пікове навантаження), до неї можна підключати будь-яку побутову техніку, що підходить за потужністю, від міні-холодильника та скороварки до телевізора та чайника. Підключений до станції міні-холодильник працюватиме до 3 годин, вентилятор – до 5 годин, а Led-лампочка горітиме близько 54 годин.
Довговічність, що вимірюється роками
У зарядній станції використовується інноваційний вид батарей LiFePO4 (літій-залізо-фосфатний), який відрізняється підвищеною стабільністю, безпекою та збільшеним робочим ресурсом. За заявами виробників термін служби зарядної станції Romoss RM300 становить 10 років, і навіть після 3000 циклів підзарядки батарея збереже не менше 80% заявленої ємності.
Захисні механізми
Інтелектуальна система керування акумулятором BMS контролює робочі параметри та автоматично змінює налаштування під час роботи станції в різних умовах та з різним навантаженням. Система має вбудовані алгоритми самодіагностики та продовжує термін служби батареї, підвищуючи надійність та безпеку під час експлуатації Romoss RM300. BMS забезпечує багатоступінчастий захист батареї станції, включаючи захист від перезаряду, перерозряду, перегріву, короткого замикання та перевантаження струмом.
Ефективне охолодження. Захисне відключення
Навіть при одночасному підключенні кількох пристроїв та при роботі на високій потужності станція Romoss захищена від перегріву: спеціальний дизайн з вентиляційними отворами забезпечує вільну циркуляцію повітря всередині та ефективне охолодження. Для економних витрат заряду станція автоматично вимикається після 1 години бездіяльності або якщо заряд батареї знизився до критичного значення.
Вся інформація у швидкому доступі
Завдяки яскравому інформативному дисплею на корпусі ти зможеш у подробицях дізнатися про робочі параметри станції: поточний рівень заряду, вхідну/вихідну потужність, температуру та ін.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Romoss |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.95 кг |
| Висота | 430 мм |
| Вихідні інтерфейси | Розетка 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 390 мм |
| Ємність акумулятору | 256 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 5 |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна потужність W | 600 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | З ручкою, Бездротове заряджання пристроїв, З ліхтариком, Швидке заряджання батареї, Функція ДБЖ (UPS) |
| Роз'єми | XT60, USB-C, Розетка AC 220В, USB-A x2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Ширина | 290 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Час заряджання (від прикурювача) | 3 часа |
| Час заряджання (від сонячних панелей) | 3 часа |
| Час заряджання | 1 час |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зарядна станція, інструкція, гарантійний талон |
| Потужність (максимальна) | 600 Вт |
| Потужність номінальна | 300 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴










