-7%

Додаткова батарея для зарядної станції EcoFlow DELTA Pro 3 Smart Extra Battery
149 999 ₴
139 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Додаткова батарея для зарядної станції EcoFlow DELTA Pro 3 Smart Extra Battery
Ідеальна сумісність з DELTA Pro 3
Додаткова батарея EcoFlow DELTA Pro 3 Extra Battery бездоганно працює разом із зарядною станцією DELTA Pro 3, забезпечуючи безперебійне живлення вашого будинку. Завдяки цьому поєднанню ви можете бути впевнені, що завжди матимете доступ до резервної енергії у випадку потреби.
Простота використання та портативність
Однією з головних переваг цієї батареї є її легкість у підключенні та використанні. Компактний та портативний дизайн дозволяє з легкістю керувати живленням вашого дому без складних налаштувань. Просто підключіть батарею та насолоджуйтесь безперервною подачею енергії у будь-який час.
Безпека та довговічність
DELTA Pro 3 Extra Battery оснащена якісною LFP-батареєю, яка зберігає свою ефективність протягом тривалого часу. Навіть після 4000 циклів використання батарея втрачає лише 20% від своєї початкової ємності. Це надійне і довговічне рішення для вашого енергозабезпечення.
Зручне керування через додаток EcoFlow
За допомогою додатка EcoFlow ви легко можете контролювати та керувати енергоживленням вашого будинку на відстані. Додаток дозволяє відстежувати кожен спожитий ватт енергії та налаштовувати споживання для досягнення максимальної ефективності.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 215 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 4096 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Додаток IOS/Android, З ручкою |
| Стан | Новий |
| Тип | Додаткова батарея зарядної станції |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Цикли зарядки | 4000 |
| Ширина | 295 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Діапазон напруги акумулятора | 40 - 58.4 В |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Додаткова батарея, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальний струм заряду (АКБ) | 80 A |
| Максимальний струм розряду (АКБ) | 100 А |
| Напруга акумулятора (номінальна) | 51.2 В |
| Робоча температура | От -10 до +45 °C |
| Розміри: | 694 х 295 х 215 мм |
| Стандарт захисту | IP65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 999 ₴





