-18%

Додаткова батарея для зарядної станції EcoFlow DELTA 2 Extra Battery
39 999 ₴
32 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Додаткова батарея для зарядної станції EcoFlow DELTA 2 Extra Battery
EcoFlow DELTA 2 Smart Extra Battery 1024 Вт·г збільшує місткість зарядної станції DELTA 2 вдвічі – до 2048 Вт·г, що забезпечує ще більше живлення ваших пристроїв. Якщо потрібно більше місткості, використовуйте додаткову батарею в комплекті зі станцією.
Зручна підзарядка
Smart Extra Battery заряджається та розряджається паралельно з DELTA 2, зберігаючи однаковий заряд у станції та додатковій батареї. Заряджайте Smart Extra Battery від сонячних панелей, розеток змінного струму або EcoFlow Smart Generator.
Швидка зарядка
Заряджайте акумулятор Smart Extra Battery зі станцією DELTA 2 від 0-80% за 70 хвилин і 0-100% за 120 хвилин за допомогою джерела змінного струму.
Внутрішнє відділення
Отримайте додаткове місце для зберігання аксесуарів усередині Smart Extra Battery, заощаджуючи місце вдома або в дорозі.
Живлення кількох пристроїв
Портативна зарядна станція DELTA 2 містить усі необхідні порти для живлення звичних побутових та професійних пристроїв, тому ви отримуєте доступ до електроенергії у будь-якому місці.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 283 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 400 мм |
| Ємність акумулятору | 1024 мА/год |
| Максимальна потужність W | 1800 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | З ручкою |
| Стан | Новий |
| Тип | Додаткова батарея зарядної станції |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Ширина | 211 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Додаткова батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 999 ₴



