Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro
Гарантована потужність будь-коли і де завгодно
Мобільна станція RIVER 2 Pro заряджається до 100% за 70 хвилин, випереджає середні галузеві показники приблизно в 5 разів і на 27% перевищує швидкість підзарядки моделей ранніх поколінь. RIVER 2 Pro встигне зарядитися, поки ви збираєте речі та готуєтеся до подорожі.
Довговічна та безпечна експлуатація
Ретельно підібраний хімічний склад батареї LFP забезпечує тривалий період використання. Виробник гарантує, що обладнання витримує не менше 3 тисяч циклів розряду та розряду, що приблизно відповідає 10-річному експлуатаційному періоду. Елементна база LFP сприяє підтримці довговічності, безпеки та ефективності використання River 2 практично за будь-яких температур.
Інтелектуальний батарейний захист
Ультрасучасні алгоритми BMS постійно контролюють струм, напругу та температуру. Багаторівневий захист сприяє продовженню терміну служби батарей.
Заряджайте станцію будь-де
Чотири способи підзарядки допоможуть поповнити запас енергії в будь-якій ситуації, наприклад, у транспортному засобі або будівлі, де є розетки 220 В.
Подвойте потужність з X-Boost
Якщо базової 800-ватної потужності RIVER 2 Pro виявляється недостатньо, можна скористатися режимом X-Boost, що дозволяє подвоїти цей параметр. При цьому у вас з'явиться можливість увімкнути електрочайник, мікрохвильову піч або фен.
Майже миттєвий перехід на акумуляторне живлення (до 30 мс)
При відключенні основної лінії живлення відбувається надшвидкий непомітний перехід на резервне джерело електрики. Це забезпечить безперервне функціонування всіх важливих споживачів.
Контролюйте роботу RIVER 2 у віддаленому режимі
Встановіть на смартфон або планшет програму EcoFlow, яка суттєво полегшує керування та контроль рівнів, швидкості заряджання та інших параметрів з будь-якої точки світу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.8 кг |
| Вихідний струм | 230 мА |
| Вихідні інтерфейси | Розетка 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 768 мА/год |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 768 |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від сонячної енергія |
| Кількість розеток | 3 |
| Максимальна потужність W | 1600 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Додаток IOS/Android, Функція ДБЖ (UPS) |
| Роз'єми | Розетка AC 220В, Type-Cx2, DC, USBx4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Функція ДБЖ | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi, Bluetooth |
| Час заряджання | до 1 години |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зарядна станція, інструкція, гарантійний талон |
| Потужність (максимальна) | 1600 Вт |
| Потужність номінальна | 800 Вт |
| Розміри: | 270 х 260 х 226 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 999 ₴








