Електрочайник Mijia Smart Kettle 3 MJDSH08YM White
Внутрішній бак із харчової нержавіючої сталі 316L
Електрочайник Mijia Electric Kettle 3 (MJDSH08YM) використовує добірний матеріал 316L харчового класу відрізняється здоровою та безпечною експлуатацією, високою корозійною стійкістю та стійкістю до іржі. Вода при кип'ятінні зберігає чистий смак без сторонніх запахів, забезпечуючи спокій для сім'ї.
Об'єм 1,7 л
Mijia Electric Kettle 3 має величезний об'єм 1.7 літра. Одного кип'ятіння вистачає на приготування до 8 чашок води*, що дозволяє забути про часті походи за водою і насолоджуватися спілкуванням з друзями та сім'єю без зайвого клопоту.
Потужність 1800 Вт - швидке нагрівання та кип'ятіння
Висока потужність 1800 Вт у поєднанні з 360 ° концентруючим кільцем нагріву забезпечує рівномірне і швидке нагрівання води, дозволяючи швидко закип'ятити повний чайник.
Безшовні цілісні внутрішні баки
Легке очищення без накопичення забруднень
Закруглений U-подібний носик забезпечує плавний та рівний потік води без крапель та підтікань. Цілісна конструкція без зазорів перешкоджає утворенню накипу та забруднень, а наливання стає акуратнішим і без розбризкування.
Чутливий термостат
Точний контроль температури та тривалий термін служби
в електрочайнику Mijia Electric Kettle 3 (MJDSH08YM) використовується високоякісний термостат, що пройшов випробування на більш ніж 10 000 циклів роботи*, який гарантує повноцінне кип'ятіння води. Надійна та стабільна робота забезпечують довговічність пристрою.
Багаторівнева система безпеки
Додаткова турбота про вашу родину
Потрійний захист забезпечує максимальну безпеку та унеможливлює ризик при використанні пристрою, гарантуючи безпеку питної води для всієї родини.
Захист від роботи без води
Автоматичне відключення під час перегріву
Вимкнення при підйомі чайника
Подвійний корпус
Безпека та комфорт при використанні
Внутрішній та зовнішній шари ефективно ізолюють тепло: навіть при кипінні всередині внутрішній бак із 316L нержавіючої сталі зберігає високу температуру, а зовнішній корпус із термостійкого пластику PP залишається теплим, але не гарячим, запобігаючи випадковим опікам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 248 мм |
| Глибина | 151 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електрочайник, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴

