Інверторний генератор Konner&Sohnen 3.5KW 230V KS 4000IEG S Black/Blue
Газ / Бензин
Працює як на бензині, так і на газу (пропан-бутан), все необхідне для використання газу в якості палива в комплекті шланг з редуктором, який приєднується до балона і забезпечує надійність газового з'єднання. Потрібно тільки підключити генератор до балона і запустити двигун.
Паралельне підключення
Можливість паралельного підключення двох генераторів через спеціальний прилад для отримання подвійної потужності. Підходить до всіх моделей інверторних генераторів ТМ «Könner & Söhnen», крім моделей серії KS 8100 (KS 8100iEG, KS 8100IE ATSR, KS 8100iEG ATSR).
Універсальність використання
Можливість використовувати як з переносним газовим балоном, так і зі стаціонарною ємністю для зберігання газу (газгольдером). За умови підключення сертифікованим фахівцем. Тиск в системі подачі не повинен перевищувати 16 Бар.
Низький рівень шуму
Шумозахищений корпус забезпечує мінімальний рівень шуму, комфортне використання і зручне транспортування.
Правильна синусоїда
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним управлінням контролює роботу генератора, забезпечує частоту 50 Гц і напруга 230В для надійної роботи чутливої і високоточної електроніки.
Економічний режим
Режим економії палива ECONOMY MODE зменшує витрату палива до 50% при малих навантаженнях завдяки зниженню оборотів двигуна.
Надійний двигун
Фірмовий надійний двигун K & S відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою і стабільною роботою, і відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарті EURO V.
Багатофункціональний LED Дисплей 6 в 1
Багатофункціональний LED-дисплей 6 в 1 відображає наступні показники: індикатори навантаження, індикатори рівня палива, лічильник мотогодин, вольтаж, частота, індикатор рівня масла, індикатор перевантаження, індикатор робочого стану.
Ергономічна панель керування
Зручне розташування усіх функцій: індикатори стану генераторної установки, що сигналізують про робочий режим, спрацювання автомата захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень оливи, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, роз’єм для паралельного підключення генераторів, два USB-виходи ( 5B / 1A, 5B / 2.1A), типова автомобільна розетка 12В, що дає можливість підключення широкого спектру автомобільних пристроїв, гаджетів і зарядки акумулятора, розетки 230В і клема заземлення.
Високоякісний альтернатор
Високоякісний альтернатор синхронного типу зі 100% мідною обмоткою може витримувати максимальні навантаження без будь-яких пошкоджень і гарантує довготривалу надійну роботу генераторної установки.
Транспортувальний комплект
Інверторні генератори Könner & Söhnen оснащені транспортирувальним комплектом для зручного переміщення. Два колеса і ручка, що підіймається, при переміщенні генератора, забезпечують комфортне транспортування і мобільність агрегату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Номінальна сила струму | 17.4 А |
| Пікова потужність | 4000 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Повна потужність | 4 кВА |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Інверторний |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 223 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 12 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Генератор, інструкція, гарантійний талон, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 799 ₴










