Складаний електрочайник Deerma DEM-DH202 White
Дуже часто у відрядженнях чи подорожах люди стикаються з проблемою того, що абсолютно нема де розігріти води для того, щоб попити чай чи заварити каву. Адже звичайна кухонна техніка займає надто багато місця та брати її із собою абсолютно недоцільно. Для різних подорожей вигадали спеціальну техніку, оптимальну для місця, де немає побутової техніки.
Складна модель чайника
Відома компанія Xiaomi презентувала нову модель складного чайника Xiaomi Deerma DEM-Dh302. Пристрій виготовлено з висококласних матеріалів, має гарний функціонал і відмінні технічні характеристики. Складаний чайник Xiaomi Deerma DEM-Dh302 виконаний з якісної нержавіючої сталі та щільного силікону. Такі міцні матеріали перешкоджають появі зовнішніх пошкоджень та запобігають розвитку корозії.
Можна брати із собою у подорожі
Складаний чайник Xiaomi Deerma DEM-Dh302 має досить сучасний і цікавий дизайн. Пристрій може легко складатися, зменшуючись вдвічі та залишаючи місце для інших речей у багажі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Силікон |
| Об`єм | 0.6 л |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Тривале кип'ятіння | Ні |
| Заварювальний чайник | Ні |
| Наявність фільтра | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Таймер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Складаний електрочайник, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴







