
Колекційна модель Metal Time Sailor's Companion MT002
4 799 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колекційна модель Metal Time Sailor's Companion MT002
Історія прототипу
Маяк Ля-Жюм'єн знаходиться в Бретоні. Він побудований на уламку скелі та в негоду повністю відрізаний від світу. Драматичні кадри штормів на Ля-Жюм'єн часто публікувалися у глянцевих журналах та інтернет-виданнях, що принесло маяку всесвітню популярність. Маяк попереджає кораблі про небезпеку наближення до берега, оскільки підводні камені призвели до десятків аварій корабля в цьому місці.
З 1991 року маяк повністю автоматизований та керується дистанційно. Маяки, як символи покажчика, завжди були джерелом натхнення для творчих людей.
Маяк був останньою розповіддю одного з найзагадковіших письменників в історії Едгара По, який він так і не закінчив.
Кіностудія Castle Rock, яка створила кращі екранізації іншого майстра містики та жахів Стівена Кінга, має на своєму логотипі маяк. З початку історії мореплавання маяки були орієнтиром для моряків. Спочатку — це були великі вогнища, а зараз — це електричні лампи зі складною системою лінз та дзеркал.
Історія формування моделі
Створюючи Sailor's Companion, команда Metal Time надихалася фотографіями маяка Ля Жюм'єн під час шторму. Однак на увагу заслуговує не лише світова слава, а й архітектура будівлі. Дуже гармонійно та красиво виглядає 100-метрова вежа з надбудовою, характерною для європейської архітектури.
Багато деталей та компонентів під рукою будуть об'єднані у чудовий експонат колекції моделей Metal Time.
Особливості моделі
Рух маяка забезпечує електродвигун, що живиться від акумуляторної батареї. Завдяки цьому макет маяка можна використовувати як нічник, об'єкт інсталяції або частину композиції у поєднанні з моделями кораблів "Metal Time".
Процес складання поставить перед вами багато завдань, але кілька годин, витрачених на технічну творчість, будуть винагороджені чудовим результатом.
Велична башта маяка займе гідне місце у вашому інтер'єрі – на стенді колекції моделей, на робочому столі у шафі чи дитячій.
Переваги моделі
Точний розкрій комплекту унеможливлює надрізи в процесі складання. Деталі точно підігнані одна до одної та не створять проблем зі з'єднанням.
Приємні тактильні відчуття, міцність та естетика матового металу відрізняють сталеві деталі від дерев'яних або пластикових, які використовуються в інших конструкторах.
Зручна плоска упаковка з екологічно чистого картону, придатного для вторинної переробки, поєднує компактність та естетику статусного подарунка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metal Time |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Маяк |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Кількість деталей (шт.): | 31 |
| Комплектація | Колекційна модель, інструкція, паковання |
| Рівень складності від 1 до 8: | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴







