
Портативний смарт-мікроскоп BeaverLAB Kit Portable DDL-M2A
9 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний смарт-мікроскоп BeaverLAB Kit Portable DDL-M2A
4.3-дюймовий IPS-дисплей
Мікроскоп DDL-M2A оснащений 4.3-дюймовим IPS-дисплеєм, який забезпечує яскравіші та реалістичніші кольори, порівнюючи з панелями TN і VA. Завдяки 24-бітній глибині кольору RGB він може відображати до 16.7 мільйона кольорів, що покращує передачу кольору і забезпечує широкі кути огляду з мінімальними спотвореннями навіть при перегляді під різними кутами.
Збільшення від 100х до 1600х
DDL-M2 оснащений багатосегментним гібридним зумом, який дає змогу збільшувати зображення до 1600X (оптичне збільшення до 400X). Повертаючи фокусувальний циліндр для збільшення, ви можете додатково збільшити зображення, натиснувши кнопку «плюс» (+) на задній частині екрана.
Знімні трубки
DDL-M2A має знімну трубку мікроскопа, яку можна відокремити від основи підставки, що робить його зручним для спостережень на відкритому повітрі. Цей портативний дизайн ідеально підходить для походів, екскурсій та інших активних видів відпочинку, забезпечуючи повну свободу пересування.
КМОП-датчик 1080P
Мікроскоп M2A оснащений 2.0 МП CMOS-сенсором, який дає змогу записувати відео і робити фотографії у форматі Full HD з роздільною здатністю 1920x1080. Ці зображення можна переглядати на комп'ютері або ноутбуці з високою роздільною здатністю і більшим розміром без втрати якості, що дає змогу детально вивчати й аналізувати ваші зразки.
Швидка проекція
DDL-M2A підтримує бездротову передачу зображення через Wi-Fi 2.4 ГГц, що дає змогу швидко проєктувати зображення в реальному часі на смартфони або великі дисплеї з системами Android/iOS. Це сприяє захопливим дискусіям і дослідженням.
Бездротове завантаження та обмін
За допомогою вбудованої мережі Wi-Fi і фірмового додатка ви можете легко завантажувати зображення і відео з DDL-M2A прямо на смартфон або iPad, уникаючи необхідності використання USB-кабелів. Ця функція дає змогу швидко та зручно ділитися своїми відкриттями з іншими або завантажувати їх у соціальні мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEAVERLAB |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.65 кг |
| Висота | 182 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 216 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокуляр |
| Тип головки | Монокулярна |
| Форм-фактор | Портативний |
| Ширина | 122 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок: | Wi-Fi |
| Вихідна відстань | 10-40 мм |
| Діагональ екрана | 4.3'' |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора, мА·год | 1800 мА·год |
| Записування відео | 1080p FullHD (30fps) |
| Комплектація | Портативний смарт-мікроскоп, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 32 GB |
| Матеріал корпусу | Метал/пластик |
| Роздільна здатність екрана | 800x480 |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Тип екрана | IPS |
| Збільшення | 100-1600x |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









