Розумний кошик для сміття TOWNEW T3 White
Компактний дизайн. Технологія ASAR 3.0.
Розумний кошик для сміття TOWNEW T3 займає на 30% менше місця за рахунок своєї нової форми. Крім того, в контейнері використовується зареєстрована в компанії Технологія ASAR 3.0, що дозволяє запечатувати мішки для сміття і замінювати їх новими, без необхідності торкатися або бруднити руки.
Відкривається всього за 0.3 секунди
Цей сміттєвий кошик на 100% швидше і на 120% ефективніше попередньої моделі. Крім того, час відгуку після виявлення руху в діапазоні 35 см для відкриття дверцят зменшено до 0.3 секунди.
Самоналагоджувальна система розпізнавання
Якщо сміття перевищує горловину сміттєвого кошика, то система розпізнавання TOWNEW T3 в автоматичному режимі визначає висоту заповнення і адаптивно розширює мішок для сміття.
4-кратне шумозаглушення
Крім того, відро для сміття обладнано високоефективною спіральною вітровою системою, поліпшеним шумозаглушенням в повітроводі, чотирма основними системами шумозаглушення, що забезпечують 4-кратне зниження рівня шуму, тому практично відсутній явний шум під час процесу упаковки.
Міцна конструкція
Корпус TOWNEW T3 виготовлений з водостійкого АБС-пластика з рівнем захисту IPX3 (не боїться бризок води), а основні компоненти мають захисні покриття. Внутрішня відвідна конструкція, приховані дренажні отвори для зливу скопилася води, дозволяють розумній сміттєвому кошику вільно працювати у вологому середовищі.
До 60 днів автономності
Сміттєва корзина обладнана акумулятором на 2000 мАг, який здатний забезпечити до 60 днів роботи пристрою в режимі очікування.
Додатково:
Тип: Розумний кошик для сміття
Бренд: TOWNEW
Модель: T3
Матеріал: АБС-пластик
Місткість: 13 л
Час заряджання: 5 год
Технічні характеристики адаптера: 5 В/2 А
Рівень захисту: IPX3 (не боїться бризок води)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOWNEW |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2950 г |
| Вид кошика | Універсальна |
| Висота | 364 мм |
| Довжина | 388 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 13 л |
| Тип кошика | Закритий (з кришкою) |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 201 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Категорія товару | Товари для дому |
| Комплектація | Розумний кошик, інструкція, гарантійний талон |
| Особливості | Відкриття під час наближення |
| Подкатегория товаров | Для дому |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499 ₴




