
Робот-пилосос Mijia Sweeping Vacuum Robot 3C B106CN White
14 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робот-пилосос Mijia Sweeping Vacuum Robot 3C B106CN White
Робот-пилосос Mijia Sweeping Vacuum Robot 3 - дана модель стала володаркою безщіткового двигуна, потужність якого досягає 4000 Ра. Для захоплення сміття використовується основна щітка з волокнами товщиною 0,1 мм. Очищення кутів та інших важкодоступних місць здійснюється бічною шестипроменевою щіткою.
Функція вологого прибирання
Конструкція робота-пилососа передбачає наявність резервуара для води. Насадка з мікрофібри з антибактеріальним покриттям відмінно справляється з миттям будь-яких забруднень. Через додаток на телефоні можна вибирати один з трьох рівнів інтенсивності подачі води. Девайс рухається по S- і Y-подібній траєкторії, імітуючи ручне миття, що забезпечує його проходження по всій площі кімнати.
Точне інтелектуальне сканування
У Mijia 3C Sweeping Vacuum Cleaner встановлена система лазерної навігації LDS, яка сканує простір навколо себе на 360°. Для запобігання зіткнення з перешкодами пристрій отримав кілька датчиків.
Дистанційне керування
При використанні додатка Mi Home є можливість вибору потужності всмоктування при сухому прибиранні (4 рівні) і інтенсивності подачі води – при вологому (3 рівні). Також доступна функція вибору локальної області для прибирання, часу роботи, визначення точки для старту. Передбачена опція синхронізації з пристроями розумного будинку.
Ємність вбудованої батареї – 3200 мАг. Показник автономності досягає 3 годин при роботі в режимі мінімальної потужності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 0.56 л |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Рівень шуму | 73 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна щітка | Да |
| Час заряджання акумулятора | 5 час |
| Час роботи від акумулятора | 110 |
| Висота | 94.5 мм |
| Висота робота-пилососа | 94 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Глибина робота-пилососа | 350 мм |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора | 3200 mAh |
| Защита от падения со ступеней | Да |
| Комплектація | Робот-пилосос, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Нове |
| Тип | Робот |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Smart — керування через телефон |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 350 мм |
| Ширина робота-пилососа | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴
