
Проектор Redmi Projector Lite Edition RMTYYL01YS White
6 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проектор Redmi Projector Lite Edition RMTYYL01YS White
Проектор Redmi Projector Lite Edition White має роздільну здатність 1080p, а також співвідношення 1,2:1, що дозволяє проектувати зображення розміром до 100 дюймів.
Яскравість становить 150CVIA люмен, що забезпечує хороше зображення навіть в освітленій кімнаті. Камера проектора оснащена спеціальним оптичним механізмом і прозорою лінзою, які забезпечують чіткість і насиченість зображення.
Прилад пройшов сертифікацію SGS за фільтрацію світла в діапазоні 415-455 нм. Це означає, що проектор випромінює менше синього світла, що знижує втомлюваність очей, підвищуючи безпеку перегляду.
Також Redmi Projector Lite оснащений лазерним модулем ToF зі штучним інтелектом. Завдяки цьому, він може автоматично коригувати зображення і фокусуватися, не відволікаючи від перегляду. Навіть у тому випадку, якщо пристрій буде зміщений убік або трохи нахилений, зображення все одно вийде рівним, чітким і сфокусованим.
Він має порт HDMI (ARC), інтерфейс USB 2.0 і вхід постійного струму DC IN для підключення. Також присутній роз'єм для навушників 3,5 мм.
Для управління використовується фірмовий додаток Mijia. Підключитися можна як з мобільних пристроїв, так і з комп'ютера. Через Bluetooth ви можете підключити зовнішні аудіопристрої, наприклад колонки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redmi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Портативна |
| Вид товару | Проектор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | HDMI, USB |
| Клас пристрою | Портативний |
| Матеріал | Пластик |
| Підтримка формату вхідного сигналу | 1080p |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 172.5 мм |
| Глибина | 113 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Світловий потік | 150 лм |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Проєктор, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴
