
Машинка для видалення катишків Mijia Lint Remover Clothes Cleaning Machine 2 MQXJQ01LF White
699 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для видалення катишків Mijia Lint Remover Clothes Cleaning Machine 2 MQXJQ01LF White
Надійний побутовий помічник
На твоїй улюбленій речі скочується матеріал, утворюючи неестетичні крупиці ворсинок, що істотно псують її зовнішній вигляд? Для усунення цієї проблеми створена машинка для видалення катишків Lint Remover. Девайс не шкодить тканині та не залишає на ній слідів, повертаючи одягу охайність. Конструкція пристрою об'єднує низку модернізацій для більш ефективного й акуратного видалення ворсинок. Девайс легко усуне проблему скручених волокон, із скупченням в них пилу та дрібного сміття. У рукоятці захований валик із липким покриттям, який видаляє з одягу волосся й шерсть домашніх тварин. Повноцінне чищення речей за лічені секунди.
Дбайливий процес видалення катишків
Під час очищення поверхні будь-якого матеріалу виключається оплавлення або затягування ниток, країв тканини. Інноваційна конструкція лопатей вбудованого відцентрового вентилятора створює негативний тиск, завдяки чому ковтунці акуратно та без сліду збираються в контейнер.
Ефективне очищення будь-якого виду тканини
Машинка Lint Remover дає змогу швидко та якісно чистити вовняні, кашемірові та інші матеріали різної товщини. Пристрій має тонку захисну сітку з товщиною всього лише 0,35 мм, що дає можливість максимально наблизитися до тканини та не пошкодити її під час чищення. П'ять гострих ножів ріжучої головки гарантують точний зріз. Спеціальна конструкція корпусу з відсіком для ковтунців та вбудований вентилятор забезпечують моментальне й повне всмоктування відпрацьованих ворсинок. Передбачена система запобігання зворотного потоку, щоб уникнути повторного потрапляння обрізків на одяг. Контейнер має прозору кришку, яка дає змогу контролювати наповненість і вчасно очищати резервуар.
Потужний мотор
Швидкість обертання лез машинки для видалення ковтунців Lint Remover досягає 7000 об/хв. Модель оснащена компактним, але потужним мотором і комплектом лопатей-лез, які дуже швидко обертаються, даючи змогу за короткий проміжок часу привести одяг в ідеальний вигляд.
Вражаюча тривалість автономної роботи
Девайс обладнаний акумулятором ємністю 1300 мА·год, що дає змогу брати машинку для видалення ковтунців Lint Remover із собою в поїздку. Для поповнення заряду можна скористатися павербанком або ноутбуком з універсальним портом micro-USB, що дуже зручно для тих, хто часто подорожує. На одному заряді машинка працює до 90 хвилин, а для повної зарядки потрібно до 2 годин.
Безпека використання девайса
Усі обертові механізми приладу приховані під фігурною щільною сіткою. Машинка знімає тільки зайві волокна та залишає рівну, приємну на дотик поверхню. Для безпечного використання девайс оснащений подвійною системою автоматичного вимкнення: під час відкриття ємності для відпрацьованих ковтунців і в процесі зняття робочої голівки прилад самостійно вимикається, щоб уникнути пошкоджень.
Компактність габаритів і комфорт використання
Завдяки невеликому розміру машинку для видалення ковтунців Lint Remover легко помістити в сумці або рюкзаку. Прихований індикатор рівня заряду акумулятора не відволікає від робочого процесу, але залишається досить помітним для своєчасної підзарядки. Тобі не доведеться постійно хвилюватися, що девайс розрядиться, а річ залишиться недоочищеною. Машинка комплектується зручною довгою щіткою для якісного очищення видимих механізмів від ниток і ворсинок після сеансу використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 90 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захисна кришка для лез | Так |
| Захисна металева сітка | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.213 кг |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Машинка для видалення ковтунців, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴





