Плазмова запальничка Duka ATuMan Plasma Ignition Pen IG1 Grey
Безпечне використання без займистих рідин
Щоб уникнути травм при поводженні з вогнем, варто купити плазмову запальничку Duka IG1 Plasma. Для роботи пристрою не потрібні газ, масло, бензин або інші небезпечні займисті рідини. Використовуйте цю запальничку, щоб швидко і безпечно розпалити багаття, запалити конфорку, свічку або феєрверк.
Легка та надійна конструкція
Запальничка Duka IG1 Plasma важить всього 59 грам, при цьому надійно захищена від подряпин, корозії і вицвітання завдяки корпусу з алюмінію. Довжина запальнички - 18,6 см. Це гарантує додаткову безпеку під час використання пристрою поблизу відкритих джерел вогню.
Довговічність та зручність зарядки
Плазмова запальничка Duka IG1 Plasma розрахована на довгі роки використання. Вбудований акумулятор перезаряджається і легко підживлюється від різних пристроїв - ноутбука, автомобільного зарядного або повербанка. Робочий ресурс пристрою на одному заряді досягає 200 циклів.
Чому це зручно
✅ Без горючих речовин — жодного газу та бензину; працює завдяки плазмовій дузі.
✅ Вітростійка — плазма стабільно "запалює" навіть під час поривів вітру.
✅ Довжина 18,6 см — комфортна дистанція до джерела вогню.
✅ Легка й міцна — алюмінієвий корпус (59 г) стійкий до подряпин і корозії.
✅ Перезаряджається — до ~200 підпалювань на одному заряді (залежно від умов використання).
✅ Індикатор заряду — світлова індикація підкаже, коли слід підзарядити акумулятор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duka |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 г |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 186 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Можливість дозаправляння газом | Немає |
| Час заряджання | До 3 годин |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Плазмова запальничка, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Наявність ліхтарика | Немає |
| Петелька для підвішування | Немає |
| Живлення | Акумулятор |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Тип | Запальничка електрична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴





