Портативна bluetooth-колонка JBL GO 4 (JBLGO4WHT)
Ультрапортативний звук JBL Pro зі ще потужнішим басом
Не дайте обманути себе його невеликим розміром. JBL Go 4 відтворює справжній музичний удар, забезпечуючи могутній звук JBL Pro із глибоким басом. Ваші друзі не повірять, скільки чудового звуку JBL Pro виходить з такої маленької колонки.
До 7 годин програвання плюс 2 години з функцією Playtime Boost
Не переймайтеся такими дрібницями, як заряджання акумулятора. JBL Go 4 забезпечує до 7 годин програвання на одному заряді. Просто активуйте Playtime Boost, щоб продовжити час програвання, додавши до 2 годин до часу роботи батареї. Він налаштовує та оптимізує роботу для більш гучного та чистого звуку.
Водонепроникність та захист від пилу
Рейтинг водонепроникності та захисту від пилу IP67 JBL Go 4 гарантує, що ця портативна колонка може впоратися майже з будь-якими умовами, від вечірки біля басейну до пікніка на березі моря.
Підключення декількох колонок через Auracast
Хочете ще більшого звуку JBL Pro? Поєднайте дві Go 4 для стереозвуку, або бездротово під'єднайте кілька колонок з підтримкою JBL Auracast за допомогою Auracast™ для ще більш потужного звуку.
Частково виготовлено з перероблених матеріалів
JBL Go 4 включає перероблений пластик та тканину, для передньої решітки колонки. Також упаковка виготовлена з паперу, сертифікованого FSC, і зображення надруковані соєвим чорнилом.
Додаток JBL Portable
Використовуйте додаток JBL Portable для отримання оновлень, підтримки продукції та розблокування функцій, все прямо з вашого телефону. Точно налаштуйте свій звук за допомогою кількох опцій пресетів еквалайзера. Або скористайтеся повністю налаштованим еквалайзером, щоб регулювати високі, середні та низькі частоти — так, щоб ваша музика звучала саме так, як вам це подобається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Батарея | Літій-іонний полімерний перезаряджуваний |
| Вага без паковання | 0.19 |
| Вага в пакованні | 0.3 |
| Час заряджання | 3 |
| Час роботи батареї | 7 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Звукова схема | 1.0 |
| Контроль гучності | Да |
| Мoдель | JBL GO 4 |
| Потужність звуку | 4.2 W |
| Наявність NFC | Немає |
| Наявність WiFi | Немає |
| Об'єм | 0.000858 |
| Розмір | 94,3 x 75,7 x 42,2 mm |
| Колір | Білий |
| Частотний діапазон | 95 Hz - 20 kHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴










