
Твердотільний запам’ятовувальний пристрій накопичувач (SSD) SATA2.5" 480GB SPATIUM S270 S78-440E350-P83 MSI
4 499 ₴
- В наявності
- Код: 1423041
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MSI SPATIUM S270 SATA 2.5"
ЗАРЯДЖАЮЧИСЬ ШВИДКІСТЮ
У всесвіті MSI з'явилися накопичувачі з блискавичною швидкістю та неймовірною продуктивністю. Підніміть свою систему на новий рівень за допомогою SPATIUM.
Читання - 500 МБ/с
Запис - 450 МБ/с
Жага швидкості!
Оптимізований для інтерфейсу SATA III, твердотільний накопичувач SPATIUM S270 досягає швидкості читання/запису до 500/450 МБ/с, забезпечуючи швидке передавання даних і скорочуючи час завантаження ігор.
Маленький розмір, більше пам'яті
Новітня технологія флеш-пам'яті 3D NAND забезпечує щільне зберігання даних у компактному корпусі та дає змогу використовувати накопичувачі SPATIUM ємністю до 960 ГБ.
Реалізуйте необмежений потенціал
Вбудовані функції захисту даних і виправлення помилок підвищують витривалість і довговічність флеш-пам'яті NAND, дозволяючи вам бити рекорди в іграх або виводити свої таланти на новий рівень.
СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ
Твердотільні накопичувачі SPATIUM, оптимізовані для високопродуктивної пропускної здатності, дають змогу вам менше чекати під час завантаження ігор і грати до перемоги з мінімальними затримками.
СТВОРЮВАТИ. ВИРОБЛЯТИ. РОБИТИ.
Твердотільні накопичувачі SPATIUM дають змогу виконувати більше завдань, відкриваючи зображення, фільми, документи та важкі додатки з блискавичною швидкістю, забезпечуючи безперервну творчість і продуктивність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| TBW | 250 |
| Вага без паковання | 0.01 |
| Вага в пакованні | 0.1 |
| Час напрацювання на відмову | 2e+006 |
| Гарантія | 60 місяців обмеження. гарантія |
| Мoдель | S78-440E350-P83 |
| Наявність SATA | Да |
| Об'єм | 0.000286 |
| Обсяг накопичувача SSD | 480 ГБ |
| Розмір | 100.2 x 69.85 x 7 мм |
| Серія | SPATIUM S270 |
| Швидкість записування | 450 |
| Швидкість читання | 500 |
| Тип флешпам'яті | 3D NAND |
| Толщина диска | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴





