
Твердотільний запам’ятовувальний пристрій накопичувач (SSD) SATA2.5" 240GB SPATIUM S270 S78-440N070-P83 MSI
2 799 ₴
- В наявності
- Код: 1423049
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MSI SPATIUM S270 SATA 2.5"
+ Інтерфейс SATA III
+ Послідовне читання зі швидкістю до 500 МБ/с і запис зі швидкістю до 450 МБ/с
+ До 500 ТБВ
+ Вбудовані функції захисту даних і виправлення помилок
+ Підходить як для настільних комп'ютерів, так і для ноутбуків
+ 5-річна гарантія
ЗАРЯДЖАЙТЕ ЗІ ШВИДКІСТЮ, ЩО ВИПЕРЕДЖАЄ ЧАС
З всесвіту MSI виходять накопичувачі з блискавичною швидкістю та неймовірною продуктивністю. Підніміть свою систему на новий рівень за допомогою SPATIUM.
Розкрийте необмежений потенціал
Вбудовані функції захисту даних і корекції помилок збільшують витривалість і довговічність флеш-пам'яті NAND, дозволяючи вам бити рекорди в іграх або виводити свої таланти на новий рівень.
Звільнення місця
TRIM
Ефективна обробка непотрібних даних і подовження терміну служби SSD для більшої кількості ігор або створення контенту.
Отримайте більше контролю
S.M.A.R.T.
Відстежує стан накопичувача та виявляє можливі проблеми, дозволяючи вам не хвилюватися в іграх або на роботі.
Усунення помилок
ECC
Збереження важливих записів і файлів неушкодженими та забезпечення безперервного ігрового процесу в разі збою системи.
Стабільна передача даних
ЗАХИСТ ДАНИХ E2E
Забезпечує надійну передачу даних і допомагає вам грати та творити з упевненістю завдяки підвищеній стабільності системи.
СТВОРЕНО ДЛЯ ПЕРЕМОГИ
Зважаючи на першочергові потреби геймерів, твердотільні накопичувачі SPATIUM, оптимізовані для високопродуктивної пропускної здатності, дають змогу менше чекати на завантаження ігор і грати на перемогу з мінімальними затримками.
ТВОРИ. ВИРОБЛЯЙ. СТВОРЮЙ.
Твердотільні накопичувачі SPATIUM встигають більше, відкриваючи зображення, фільми, документи та ресурсомісткі програми з блискавичною швидкістю, підтримуючи вашу безперервну творчість і продуктивність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| TBW | 250 |
| Вага без паковання | 0.01 |
| Вага в пакованні | 0.1 |
| Час напрацювання на відмову | 2e+006 |
| Гарантія | 60 місяців обмеження. гарантія |
| Мoдель | S78-440N070-P83 |
| Наявність SATA | Да |
| Об'єм | 0.000286 |
| Обсяг накопичувача SSD | 240 ГБ |
| Розмір | 100.2 x 69.85 x 7.00 мм |
| Серія | SPATIUM S270 |
| Швидкість записування | 400 |
| Швидкість читання | 500 |
| Тип флешпам'яті | 3D NAND |
| Толщина диска | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴



