MAG FORGE M100R
BEYOND THE POWER
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор | mATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| 2.5" Внутрішній | 2 |
| 2.5"/3.5" Внутрішній | 1 |
| 3.5" Внутрішній | 1 |
| MicroATX | Да |
| MiniITX | Да |
| USB 3.2 | 1 |
| Аудіовихід | 1 |
| Блок живлення | без Б/П |
| Вага без паковання | 4.14 |
| Вага в пакованні | 5.15 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Мoдель | MAG FORGE M100R |
| Мікрофон | 1 |
| Наявність USB 2.0 | 2 |
| Об'єм | 0.05799 |
| Особливості | Max. GPU lenght: 300mm; Max CPU Cooler height: 160mm; Max PSU Lenght: 300mm |
| Розмір | 388 x 200 x 423mm |
| Розміщення блока живлення | нижнє |
| Система охолодження | Front: 3 x 120mm Rear: 1 x 120mm (Front: 3 x ARGB Fan Rear: 1 x ARGB Fan) |
| Тип корпусу | Micro |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴





