MAG FORGE M100R / WHITE
BEYOND THE POWER
Can install up to 6x system fans, providing ventilation and stable performance to the whole system.
Tempered Glass Side Pane displaying RGB lighting effects.
The magnetic filter on the top vents being easily remove for cleaning.
Use the fan cable to create more possibilities for adding more fans to your system.
Click through the profile at ease and choose a favorite.
Built-in ARGB fans with striking lighting and vivid lighting effects.
Through the LED Switch button can intuitively control & switch 9 lighting effects.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор | mATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| 2.5" Внутрішній | 2 |
| 2.5"/3.5" Внутрішній | 1 |
| 3.5" Внутрішній | 1 |
| MicroATX | Да |
| MiniITX | Да |
| USB 3.2 | 1 |
| Аудіовихід | 1 |
| Блок живлення | без Б/П |
| Вага без паковання | 4.14 |
| Вага в пакованні | 5.1 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Мoдель | MAG FORGE M100R / WHITE |
| Мікрофон | 1 |
| Наявність USB 2.0 | 2 |
| Об'єм | 0.05727 |
| Особливості | Max. GPU lenght: 300mm; Max CPU Cooler height: 160mm; Max PSU Lenght: 300mm |
| Розмір | 388 x 200 x 423mm |
| Розміщення блока живлення | нижнє |
| Система охолодження | Front: 3 x 120mm Rear: 1 x 120mm (Front: 3 x ARGB Fan Rear: 1 x ARGB Fan) |
| Тип корпусу | Micro |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴



