The MAG series was born through rigorous quality testing and designed to be a symbol of sturdiness and durability. Focused on providing the best user experience, the MAG series has a simple installation process coupled with a friendly user interface making it the best choice for entry level gamers.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| 2.5" Внутрішній | 3 |
| 2.5"/3.5" Внутрішній | 2 |
| ATX | Да |
| MicroATX | Да |
| MiniITX | Да |
| USB 3.2 | 2 |
| Аудіовихід | 1 |
| Блок живлення | без Б/П |
| Вага без паковання | 5.26 |
| Вага в пакованні | 6.8 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Мoдель | MAG FORGE 112R |
| Мікрофон | 1 |
| Об'єм | 0.07112 |
| Особливості | Max. GPU Lenght 330mm/ Max. CPU Cooler Height: 160mm; Max. PSU Lenght 200mm |
| Розмір | 409 x 214 x 485 mm |
| Система охолодження | Front: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm; (Front: 3 x ARGB Fan Rear: 1 x ARGB Fan) |
| Тип корпусу | MidiTower |
| Колір | Чорний |
| Ширина корпусу | 214 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴




