Електрична мухобойка Sothing DSHJ-S-1906 White
Усталене назва мухобойка, в даний час включає в себе набагато більше, ніж просто аксесуар для вбивання мух. Тепер вона вбиває всіх літаючих комах, і найбільше підходить для позбавлення від комарів. Інноваційний складаний дизайн дозволяє використовувати пристрій в двох варіантах-Ручна мухобійка і анти-москітна настільна лампа.
Складна конструкція
Унікальна конструкція мухобойки "два в одному" має складну ручку. Ручка легко повертається на 90°. У складеному стані мухобойку можна покласти на стіл або тумбочку без додаткових підставок.
Світлодіодна лампа
Спереду на мухобойке розташована Світлодіодна лампа високої яскравості, для допомоги в пошуках комах в темряві.
Ультрафіолетове світло
Дев'ять світлодіодних кульок фіолетового світла знаходяться під захисною сіткою, утворюючи «ореол» для залучення комарів. Коли активований автоматичний режим знищення комарів, комах приваблює УФ-світло, і вони самі налітають на електромухобойку.
* Коли лампа, поверхня металевої сітки знаходиться під напругою. Суворо забороняється протягувати Пальці в металеву сітку. Обов'язково Зберігайте виріб в недоступному для дітей місці.
Автономна робота
Вбудована батарея ємністю 1200 мАг може використовуватися безперервно протягом приблизно 7 - 12 днів в активному ручному режимі. У режимі лампи заряду вистачить приблизно на 3 години.
Принцип роботи
Для знищення літаючих комах використовується високовольтне ураження електричним струмом. Коли комахи знаходяться в контакті з сіткою мухобійки, миттєво вивільняється заряд до 2600 В, який швидко і ефективно знищує комах.
Тришарова мережа
Захисні сітки на передній і задній сторонах безпечні при контакті. Центральна мережа знаходиться під напругою, безпечним для людей.
Додатково:
Тип: Електрична мухобойка
Бренд: Sothing
Модель: DSHJ-S-1906
Матеріал: Полікарбонат
Місткість акумулятора: 1200 мАч
Номінальна напруга: DC 5 В
Номінальна потужність: 2 Вт
Вихідна напруга: DC 2600 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sothing |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 313 г |
| Довжина | 475 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Мухобійка електрична |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 2 год |
| Час роботи | 8-10 днів |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора | 1200 мА·год |
| Комплектація | Електрична мухобійка, інструкція, гарантійний талон |
| Потужність, Вт | 2 Вт |
| Роз'єм для заряджання | Micro USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴



