Портативний вентилятор VH Clip Fan F04 Silver
5-лопатева крильчатка
На відміну від 3-лопатевих крильчаток, 5-лопатева працює м'якше, а її особлива форма забезпечує майже безшумну роботу.
3 швидкості роботи
З 3 швидкостей роботи вентилятора можна без зусиль вибрати відповідну під конкретну ситуацію. Коротке натискання на кнопку вмикає першу м'яку швидкість, друге натискання вмикає природний вітерець, а третє натискання вмикає вентилятор на повну потужність. Довге натискання в будь-якому режимі вимикає вентилятор.
Інноваційне і практичне приховане кріплення
Приховане кріплення в основі вентилятора VH дає змогу закріпити його на краю столу або просто поставити на плоску поверхню. Саме кріплення не займає багато місця, а його довговічні пружини гарантують міцне положення на будь-якій поверхні.
Стабільний безщітковий двигун
Звичайні електродвигуни під час роботи можуть вібрувати та сильно шуміти, проте вентилятор VH оснащено безщітковим електродвигуном, який вирізняється стабільною та безшумною роботою, а також терміном служби понад 2000 годин.
Вільне налаштування кута обдування
Вентилятор може вільно повертатися на 90°, щоб кожен міг підібрати зручний для себе кут.
Два види живлення
Не потрібно хвилюватися про наявність розетки та подовжувача - вбудований акумулятор ємністю 2000 мАг забезпечить вентилятору VH до 5 годин роботи. Крім того, живлення по USB дає змогу під'єднати його до комп'ютера, ноутбука, зарядного пристрою або зовнішнього акумулятора.
Легке розбирання та простий догляд
Досить повернути решітку за годинниковою стрілкою, щоб зняти передній кожух вентилятора. Щоб підтримувати вентилятор у чистоті, кожух можна протерти вологою або сухою тканиною від пилу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.356 кг |
| Висота | 196 мм |
| Глибина | 107 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи | До 5 годин |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора | 2000 мА*ч |
| Кількість лопатей | 5 |
| Комплектація | Портативний вентилятор, інструкція, гарантійний талон |
| Способ зарядки: | От USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴



