
Портативний вентилятор Morphy Richards Portable Handheld Fan MR3600 Blue
1 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний вентилятор Morphy Richards Portable Handheld Fan MR3600 Blue
Безщітковий мотор
Поєднання трифазного безщіткового мотора та батареї ємністю 5000 мАг забезпечує високу продуктивність. Максимальна швидкість повітряного потоку сягає 13 м/с. Турбінний ручний вентилятор обертається втричі швидше, ніж звичайні моделі, його швидкістю досягає 13000 об/хв. Однією зарядкою вистачає на роботу від 3 до 24 годин залежно від обраної швидкості.
Плавне регулювання швидкості
Пристрій оснащений перемикачем, що прокручується, який дозволяє плавно змінювати швидкість повітряного потоку. Ви можете налаштувати швидкість від 1 до 100 рівнів, щоб отримати ідеальний потік повітря для будь-якої ситуації.
Цифровий дисплей LED
На цифровому дисплеї відображається поточна швидкість потоку повітря та рівень заряду батареї. Це дозволяє стежити за станом пристрою та вчасно заряджати його, щоб завжди бути готовим до використання.
Інноваційний дизайн
Вентилятор Morphy Richards Portable Handheld Fan (MR3600) використовує турбінну конструкцію та потужний мотор для швидкого охолодження. Гаряче повітря стискається і перетворюється на прохолодний потік, що ідеально підходить для спекотної погоди. Ергономічний циліндричний корпус забезпечує зручність використання та стильний зовнішній вигляд.
Швидка зарядка
Вентилятор Morphy Richards Portable Handheld Fan (MR3600) підтримує швидку зарядку, яка повністю заряджає пристрій за 2-5 години. Одного повного заряду вистачає до 24 години роботи. У комплекті є кабель Type-C, який можна використовувати для заряджання від ноутбука, зовнішнього акумулятора, автомобільного зарядного пристрою або звичайного USB-порту.
Компактний розмір
Пристрій має розміри 172 х 63.5 х 63 мм і важить лише 260 г. Компактний дизайн дозволяє легко носити вентилятор у сумці чи кишені. У комплект входить ремінець, який запобігає втраті вентилятора. Це ідеальний аксесуар для подорожей, активного відпочинку та повсякденного використання, а також чудовий подарунок для чоловіків та жінок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Morphy Richards |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Універсальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 6 мм |
| Кількість режимів роботи | 100 |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 5.5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.26 кг |
| Висота | 172 мм |
| Глибина | 63 мм |
| Ширина | 63.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи | До 24 годин |
| Час заряджання, г | 2,5 години |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора | 5000 мА*ч |
| Захист | Від перевантаження, Від перегрівання, Від перенапруги, від короткого замикання |
| Індикація | Рівня заряду, Швидкість потоку повітря |
| Кількість лопатей | 5 |
| Кількість обертів за хвилину | 1300 |
| Кількість швидкостей | Регулювання 1 до 100 |
| Комплектація | Портативний вентилятор, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна швидкість | 13 m/s |
| Способи заряджання | От USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴







