
Портативна батарея Power Bank Xiaomi 25000mAh 212W HyperCharge BHR9970GL Black
6 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея Power Bank Xiaomi 25000mAh 212W HyperCharge BHR9970GL Black
Енергія для всіх твоїх девайсів
Повербанк Xiaomi 25000mAh 212W HyperCharge з прозорим дизайном допоможе тобі завжди виглядати стильно і дасть можливість швидко зарядити планшет або смартфон у будь-який час та в будь-якому місці. Маючи ємність 25 000 мА.год і оснащений трьома портами з підтримкою швидкої зарядки, повербанк може бути використаний для підзарядки декількох пристроїв одночасно на супершвидкості. Багаторівневий захист гарантує не тільки ефективне, але й безпечне заряджання для кожного девайсу.
Стильний дизайн, інформативна індикація
Твій Xiaomi Powerbank 25000 212W із прозорим корпусом дозволяє буквально побачити сучасні технології у дії. Такий дизайн не просто відрізняється від інших, він демонструє найвищу увагу до деталей та підкреслює твій унікальний стиль. Щоб забезпечити повну поінформованість, повербанк оснащений дисплеєм, що відображає точне значення заряду, що залишився, у відсотках. Це дарує тобі повний контроль над процесом заряджання незалежно від обставин, і робить використання пристрою максимально комфортним та прогнозованим.
Збільшена ємність
Завдяки збільшеній ємності 25 000 мА.год повербанк здатний забезпечити енергією всі твої пристрої, що потребують підзарядки. Ти зможеш до 5 разів зарядити смартфон із батареєю на 5 000 мА.год. або швидко поповнити заряд кількох гаджетів, адже заряду вистачить на все.
Підзарядка для трьох пристроїв
Зовнішній акумулятор Xiaomi 25000mAh 212W HyperCharge оснащений трьома вихідними портами (2xUSB Type-C, USB-А). Порт Type-C з підтримкою протоколу PD заряджає з потужністю до 140 Вт і підходить для підзарядки планшетів, ігрових консолей та ноутбуків. Ще один порт Type-C має вихідну потужність 45 Вт та підходить для підзарядки менш потужних пристроїв. Порт USB-А має вихідну потужність до 120 Вт, завдяки чому швидко заряджає широке коло пристроїв. Така конфігурація дає можливість проводити одночасне підзаряджання до трьох пристроїв, причому процес підзарядки буде стабільним і дуже швидким.
Коли швидкість відіграє значення
Мобільний енергетичний хаб Xiaomi з трьома портами дозволяє легко заряджати три гаджети одночасно, кожен з яких отримає оптимальну потужність: 120 Вт, 27 Вт і 65 Вт відповідно. Це ідеальне рішення для тих, хто завжди в русі і кому необхідно, щоб усі девайси – від смартфона до планшета та ноутбука – були завжди готові до роботи. За допомогою ультрашвидкої зарядки ти зможеш повністю відновити заряд смартфона Xiaomi 14 Pro лише за 20 хвилин.
9 рівнів захисту
Багаторівневий захист Xiaomi не допускає аварій та збоїв під час підзарядки, захищаючи від перевантаження за силою струму, перезаряду, перегріву, різних перенапруг та коротких замикань. А інтелектуальна система заряду автоматично регулює параметри підзарядки для кожного пристрою, виходячи з його технічних характеристик, щоб забезпечити швидку та безпечну підзарядку будь-якому девайсу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 25000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Індикація | С дисплеем |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 212 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55.4 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 55.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴




