Корпусний вентилятор 80MM ACFAN00152A ARCTIC
299 ₴
- В наявності
- Код: 1383497
Корпусний вентилятор 80MM ACFAN00152A ARCTICВ наявності
299 ₴
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ARCTIC P8 Silent
Оптимізований під тиск надтихий 80-міліметровий вентилятор
Оптимізовано для статичного тиску
Під час розробки нового вентилятора P8 Silent особливу увагу було приділено сфокусованому потоку повітря і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому P8 Silent особливо добре підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Високоякісний підшипник
Завдяки розробленій в Німеччині комбінації сплаву та мастила зменшується тертя в підшипнику та досягається більша ефективність. Як результат, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, а це означає, що ви можете насолоджуватися довшим терміном служби вентилятора.
Практично безшумний двигун
На низькій швидкості вентилятора двигун є основним джерелом небажаного шуму. Розроблений в Німеччині двигун з удосконаленим підшипником зменшує тертя та шум і забезпечує майже безшумну роботу.
Двостороннє встановлення
Виштовхуйте тепле повітря з корпусу
Втягніть холодне повітря всередину корпусу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 0.082 |
| Вага в пакованні | 0.1 |
| Гарантія | 72 місяці |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Мoдель | ACFAN00152A |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 |
| Об'єм | 0.000176 |
| Розмір | 80x80x25 мм |
| Розмірна група вентилятора | 80 мм |
| Швидкість вентилятора | 1600 об./хв |
| Тип підшипника вентилятора | Fluid |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴
