Очищувач повітря SmartMi Air Purifier Е1
Гнучке розміщення
Повісьте на стіну або поставте на підлогу. Ефективна фільтрація частинок - 150 м³/год. Видалення різних видів забруднювачів повітря. Максимальний рівень шуму 49 дБ - не заважає тиші. Інтелектуальне управління за допомогою Wi-Fi через додаток.
Легка заміна фільтра
Фільтр інтегрований з декоративним покриттям, доступні різні візерунки (продається окремо). Фільтр можна замінити разом із полотном у разі його засмічення.
Високоефективна фільтрація
Відфільтруйте пилок, шерсть домашніх тварин, пилових кліщів, дим і багато інших забруднювачів повітря, зменшіть алергію та запахи і захистіть дихання своєї сім'ї.
Розумне керування
AI voice + інтелектуальне управління мобільним додатком. Увімкніть очищувач віддалено, насолоджуйтеся свіжим повітрям, входячи в кімнату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmartMi |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований гігростат | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати |
| Рекомендований об'єм приміщення | 18 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Очисник |
| Тип управління | Механічне |
| Фільтр | HEPA-фільтр |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Ароматизація | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Озонування | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| УФ-лампа | Ні |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 415 мм |
| Глибина | 118 мм |
| Ширина | 313 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Ні |
| Тип встановлення | Настільний, Настінний, Підлоговий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Комплектація | Очисник повітря, інструкція, гарантійний талон |
| Продуктивність | 150 м3/год |
| Способ очистки | НЕРА — фільтр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴









