
Селфі-монопод Hoco K21 Stream Aluminum Alloy Live Broadcast Holder Black
599 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Селфі-монопод Hoco K21 Stream Aluminum Alloy Live Broadcast Holder Black
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
− знімний пульт дистанційного керування;
− віддалена зйомка: через Bluetooth 4.2;
− максимальна довжина: 137 см;
− розмір у складеному вигляді: 47 х 58 х 245 мм;
− допустимий розмір смартфона: 4.5–7 дюймів;
− стійкий штатив із 4 ніжками;
− наявність затиску для смартфонів та різьблення 1,4” для інших пристроїв;
− матеріал: АБС-пластик + алюмінієвий сплав.
ЗРУЧНИЙ МОНОПІД
Розсувна селфі-палиця з максимальною висотою 137 см збільшує охоплення під час зйомки. Для віддаленого керування є знімний пульт, а для селфі його зручно вставити назад у ручку. HOCO K21 компактний та легкий, тому без проблем поміщається у сумку.
ВІДМІННО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ЕФІРІВ І ВИКОРИСТАННЯ НА ВУЛИЦІ
Монопод розкладається в штатив з 4 ніжками та додатковими опорами, що гарантує стабільність конструкції та високу якість зображення під час ефіру. Крім того, HOCO K21 буде зручно використовувати на вулиці, так як він не падатиме від найменшого вітерця, поки ви з друзями позируете для фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.27 кг |
| Довжина у складеному стані | 245 мм |
| Максимальна висота штатива | 1370 мм |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Стан | Новий |
| Тип | Монопод |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Селфі-монопод, паковання, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴








