
Килимок для миші Hoco GM22 Aurora Gaming Mouse Pad (800*300mm) Black
199 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для миші Hoco GM22 Aurora Gaming Mouse Pad (800*300mm) Black
Килимок для мишки Hoco GM22 (200x240) - це практичний аксесуар, який зробить експлуатацію комп'ютерної мишки більш зручною. Дана модель відмінно підійде для використання як вдома, так і в офісі, допоможе підвищити ефективність виконання необхідних завдань при роботі в офісних додатках і в іграх. Килимок виконаний в стильному дизайні, має невелику товщину.
Особливості:
Ідеальний розмір килимка підходить для мишок з будь-якою роздільною здатністю сенсора
Гладка поверхня килимка оптимізована для високоточного відстеження та плавного ковзання
Нековзна основа зі спіненої гуми має товщину 2 мм і забезпечує надійну фіксацію на поверхні столу
Зносостійкі матеріали гарантують тривалий термін служби виробу
Виконаний у практичній прямокутній формі із заокругленими кутами та декорований стилізованим логотипом виробника, нанесеним методом термотрансферного друку
Зносостійкі прошиті краї
Характеристики:
Матеріал: гума + тканина
Обробка краю: оверлоком
Розмір: 800*300*2 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Килимок для миші, паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴




