
Бездротова миша Hoco GM28 2.4G Business Wireless Mouse Black Metal Grey
199 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова миша Hoco GM28 2.4G Business Wireless Mouse Black Metal Grey
Бездротова миша Hoco GM28 – це корисний аксесуар для вашого комп'ютера чи ноутбука, виконаний у мінімалістичному, але привабливому дизайні.
Завдяки можливості підключення USB 2,4 ГГц ваше з'єднання стане простіше і зручніше, ніж будь-коли.
Сигнал миші завжди випромінюється безперервно та стабільно з меншою затримкою, ніж з'єднання Bluetooth.
Є можливість регулювання чутливості 800/1200/1600 DPI.
Миша працює всього від однієї батареї типу AA.
Технологія Plug and Play дозволяє використовувати мишу відразу після підключення без необхідності встановлення додаткових драйверів.
М'яке натискання клавіш дозволяє комфортно використовувати мишу протягом тривалого часу, не відчуваючи проблем зі втомою рук, при цьому не заважаючи колегам чи домочадцям.
Бренд - Hoco
Тип - комп'ютерна миша
Матеріал - АБС+силікон
Розмір - 108*65*38 мм
Вага – 59 г
Рішення - Hantianxia, чіп: MX8650
Режим підключення – Bluetooth 2,4G
Значення DPI – 800-1200-1600 (значення CPI: 800-1200-1600)
Термін служби – 3 000 000 разів
Кнопки – 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вага | 59 г |
| Висота | 38 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 108 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 2 |
| Конструкція миші | Класична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Бездротова миша, паковання, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴





