
Панорамна домашня WiFi камера, Tapo C210 TP-LINK
1 599 ₴
- В наявності
- Код: 1334308
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поворотна Wi-Fi камера для домашньої безпеки TP-LINK Tapo C210 з можливістю панорами і нахилу
Відео надвисокої чіткості
Записує кожне зображення з кришталево чистою роздільною здатністю 3 Мп
Панорамування і нахил
360º по горизонталі
Вдосконалене нічне бачення
Забезпечує візуальну дистанцію до 30 футів
Виявлення руху та сповіщення
Сповіщає вас, коли камера виявляє рух
Звукова та світлова сигналізація
Вмикає світлові та звукові ефекти, щоб відлякати небажаних відвідувачів.
Двосторонній зв'язок
Дозволяє спілкуватися через вбудований мікрофон і динамік
Надійне зберігання
Локально зберігає до 256 ГБ на карті microSD, що дорівнює 512 годинам (21 дню) відеозаписів. (Засновано на лабораторних умовах)
Голосове керування
Звільніть руки завдяки голосовому управлінню: Працює з Google Assistant та Amazon Alexa. (Google Assistant та Amazon Alexa доступні не всіма мовами та країнами)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| iOS App | Да |
| Аксесуари в комплекті | Tapo поворотна камера безпеки Wi-Fi; Зарядний пристрій; Короткий посібник користувача; Монтажні гвинти; Монтажна пластина; База камери |
| Андроїд App | Да |
| Бездротові з'єднання | WLAN |
| Вага без паковання | 0.4 |
| Вага в пакованні | 0.455 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дані об'єктива | F/NO: 2.4; Фокусна відстань: 3.83мм |
| Діапазон робочих температур | 0°C~40°C |
| Дизайн | Other |
| Інфрачервона підсвітка | Да |
| Мoдель | Tapo C210 |
| Матриця | 1/2.9“ |
| Мікрофон | Да |
| Об'єм | 0.00297 |
| Параметри живлення | інші |
| Підтримує місткість карти до | 256GB |
| Розмір | 86.6 x 85 x 117.7 мм |
| Роздільна здатність | 3 |
| Тип | Внутрішня |
| Вимоги до електроживлення | 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц, 0,3 A |
| Фокусна відстань | 3.6 - 4мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴



