
Розумна домашня поворотна камера, Tapo C220 TP-LINK
1 999 ₴
- В наявності
- Код: 1407016
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TP-LINK Tapo C220
Wi-Fi камера з функцією панорамування і нахилу для домашнього відеоспостереження.
Високоякісний відеозапис
Зафіксуйте кожну деталь з винятковою чіткістю в роздільній здатності 2K 4MP QHD.
Широкий діапазон руху
Насолоджуйтесь повним діапазоном панорамування і нахилу на 360º по горизонталі і 114º по вертикалі, що дозволяє охопити більшу площу.
Покращене нічне бачення
Чітко бачити навіть в умовах низької освітленості завдяки вдосконаленому нічному баченню, яке забезпечує видимість до 10 м.
Інтелектуальне виявлення та сповіщення зі штучним інтелектом
Скористайтеся перевагами інтелектуальної технології штучного інтелекту, яка виявляє важливі події та надсилає вам миттєві сповіщення.
Звукова та світлова сигналізація
Відлякуйте небажаних відвідувачів за допомогою звукової та світлової сигналізації, яка привертає увагу.
Двосторонній зв'язок
Забезпечує зв'язок через вбудований мікрофон і динамік
Безпечне зберігання
Зберігайте відзнятий матеріал безпосередньо на карті пам'яті microSD ємністю до 512 ГБ, забезпечуючи безпечне та зручне зберігання (карта microSD купується окремо).
Керування без допомоги рук
Керуйте пристроєм за допомогою голосу завдяки сумісності з Google Assistant і Amazon Alexa, звільняючи руки для інших завдань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Адаптер живлення, короткий посібник користувача, кріплення гвинти, монтажна пластина, основа камери |
| Бездротові з'єднання | WLAN |
| Вага без паковання | 0.19 |
| Вага в пакованні | 0.45 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дані об'єктива | Фокусна відстань: 4 мм; Діафрагма: F2.0; Кути огляду: 88° (за діагоналі), 75° (по горизонталі), 41° (по вертикалі) |
| Діапазон робочих температур | 0℃~40℃ |
| Дизайн | Other |
| Інфрачервона підсвітка | Да |
| Мoдель | Tapo C220 |
| Матриця | 1/3” |
| Мікрофон | Да |
| Об'єм | 0.003344 |
| Підтримує місткість карти до | 512GB |
| Розмір | 86.6 x 85 x 117.7 мм |
| Роздільна здатність | 4 |
| Тип | Внутрішня |
| Фокусна відстань | 3.6 - 4мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴



