
Вулична циліндрична камера 4МП з кольоровим нічним баченням, VIGI C345(2.8mm) TP-LINK
5 799 ₴
- В наявності
- Код: 1420728
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
VIGI 4MP Outdoor Full-Color Bullet Network Camera.
4MP Super-High Definition and 24h Full-Color
People & Vehicle Analytics
Human & Vehicle Classification
Smart Detection
Smart Video Enhancement Technology
Active Defense and Two-Way Audio
IP67 Waterproof
H.265+ Compression Technology
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| RJ45 | 1 |
| Вага без паковання | 0.525 |
| Вага в пакованні | 0.8 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | -30–60 °C |
| Дизайн | Bullet |
| Інфрачервона підсвітка | Да |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Мoдель | VIGI C345(2.8MM) |
| Матриця | 1/2.7” |
| Мікрофон | Да |
| Мінімальне освітлення | 0.005 |
| Об'єм | 0.003003 |
| Параметри живлення | PoE |
| Підтримує місткість карти до | 256GB |
| Споживана потужність | 10.7 Вт |
| Розмір | 74 × 184 × 74 mm |
| Роздільна здатність | 4 |
| Швидкість електронного закриву | 1/3 to 1/10000 s |
| Тип | Вулична |
| Тип пристрою | HDTV/Megapixel |
| Вимоги до електроживлення | 12V DC ± 5%, Max. 9.7 W, 5.5 mm Coaxial Power Plug |
| Фокусна відстань | 2.8mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799 ₴



