
Маршрутизатор т.м."Mikrotik" серії CCR2004-1G-12S+2XS
32 899 ₴
- В наявності
- Код: 1304663
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MIKROTIK CCR2004-1G-12S+2XS
Маршрутизатор Connectivity Router - найкращий помічник, коли справа доходить до управління SFP, SFP+ і SFP28! Порти 1, 10 і 25 Гбіт/с в одному пристрої, щоб полегшити ваше життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Користувальницькі характеристики | |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 1 |
| SFP+ | 12 |
| SFP28 | 2 |
| Вага без паковання | 2.2 |
| Вага в пакованні | 2.4 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Код моделі продукту | CCR2004-1G-12S+2XS |
| Об'єм | 0.01029 |
| Обсяг пам'яті | 128MB |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Розмір | 443 x 224 x 44 мм |
| Тип пристрою | Мережевий роутер |
| Вимоги до електроживлення | 100-240 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 899 ₴


